הזדיינתי עם אחותי כל הזמן כשאמא בבית

מאת: Matan1196, נכתב ב 22.06.2021

אוקיי אף פעם לא חשבתי להוציא את הסיפור הזה החוצה אבל בעקבות מה שקרה החודש אני מוכרך לפרוק את זה .

 

יש לציין שהסיפור הוא אמיתי לחלוטין.  

זה התחיל שהייתי בן 16. גדלתי במשפחה שמאוד פתוחה לסקס ולא עשו כל כך חשבון מי בבית באותה עת . זה היה מתחיל שאחי הגדול היה מעיר אותי באמצע הלילה כדי שאני יעבור לישון בסלון, בזמן שכל שבוע הוא חוזר עם מישהי אחרת באמצע הלילה ומזיין אותן בקולי קולות בזמן שאמא שלי ואחותי בבית . חשבתי שרק הוא מספיק דפוק כדי לעשות סקס שאמא שלי בבית ושומעת הכל . אבל באותה תקופה גם לאמא שלי היה בן זוג שגם התחיל לזיין את אמא שלי בקולי קולות בזמן שאני בבית ושומע את אמא שלי גונחת כמו מטורפת באמצע הלילה , בזמן שהיא חושבת שאני ישן . לשמוע את אמא שלי מוצצת וצועקת בקולי קולות  תזיין אותי חזק , ומהר יותר אני גומרת . בוא נגיד שקצת הזוי. 

אבל מכאן מתחיל כל העניין. בזמן שאני בגיל ההתבגרות (בן 16) ההורמונים שלי השתוללו בקצב מטורף . אחותי באותה תקופה בת 21 , ובוא נגיד שכל גבר שרואה אותה  הזין שלו עומד אוטומטי.  בכל מקרה אחותי ואני רוב הזמן ההינו לבד בבית.  היא הייתה יוצאת הרבה למועדנים באותה תקופה והייתה מתלבשת מאוד חשוף. היא הייתה לובשת מכנסי מיני שהיה מבליט לה את הרגליים השזופות והסקסיות שלה, התחת העגול והחטוב שלה שלה היא חצי בחוץ . וזה גרם לי להסתכל על אחותי בקטע מיני . הייתי מביא ביד וחושב רק על הגוף הסקסי שלה . אמרתי שאני חייב לעשות עם זה משהו ולגרום לאחותי להיות יותר פתוחה איתי . עם הזמן הייתי נכנס כמה פעמיים "בטעות " בזמן שהיא מתקלחת וראיתי את גופה הרטוב מסתבן באמבטיה.  הייתי מתחבא בתוך החדר שלה כדי לראות אותה מתלבשת אחרי המקלחת . אחרי תקופה ארוכה שחזרתי על אותם מעשים . בזמן שהיא מתלבשת בתוך החדר ואני בתוך הארון מתחבא רואה את גופה הסקסי את הכוס הצר שלה , והחזה הקטן והעגול שלה . היא פתחה את הארון ואני בשוק מסתכל על הפטמות הזקורות שלה.

והתגובה שלה לא הייתה כמו שחשבתי היא פשוט אמרה לי לצאת מהחדר בטון רגוע . 

מאותו רגע הכל השתנה היא התחילה ללכת בבית בלי חזייה ועלייה חולצה שפתוחה בצדדים שכל פעם שהיא מרימה את הידיים רואים לה את הציצים. היא הייתה עושה את זה בכוונה שאני לידה , והמתח המיני בינינו רק התעצם . היא הייתה קוראת לי להביא לה מגבת לתוך האמבטיה רק כדי שאני יראה אותה ערומה .ואני מצידי הייתי רואה פורנו בווליום גבוה בזמן שהיא בבית , וידעתי שהיא שומעת ועשיתי את זה כדי לראות את התגובה שלה . 

יום אחד זה היה יום שבת בזמן שאני במקלחת אני שומע רעש של גניחות . סגרתי את המים ושמעתי את אחותי רואה פורנו בחדר שלה . יצאתי בשקט עם המגבת עליי . חשבתי שהיא בתוך החדר שלה . אבל התברר שהיא בחדר של אמא שלי מענגת את עצמה בזמן הצפייה בפורנו.  הייתי חייב להציץ וידעתי שהמתח המיני ביננו מטורף.  אז נכנסתי לחדר היא הסתכלה עליי ובמקום להפסיק היא ממשיכה, בזמן שהיא שוכבת על המיטה  וממשיכה לענג את הכוס הצר והרטוב שלה . אני באותו זמן שיצאתי מהמקלחת פשוט בלי דיבור ביננו הורדתי את המגבת הלכתי לשכב ליד אחותי . ובזמן שהיא מאוננת אני לידה שוכב עם זין עומד ומתחיל להביא ביד גם כן . הסיטואציה הייתה מטורפת היא מחזיקה ביד את הפלאפון עם הפורנו ושתינו מאוננים כמו מטורפים אחד ליד השני . היא מסתכלת מחייכת ופשוט מתחילה לגעת לי בזין , ובתוך כמה דקות הזין שלי היה בתוך הפה שלה בלי התראה מוקדמת  . כן כן הזין שלי היה בתוך הפה של אחותי וכל זה קורה בתוך החדר של אמא שלנו . היא ממשיכה למצוץ לי בפרעות ואחרי כמה דקות של מציצה אלוהית , היא אומרת עכשיו תורך . היא שכבה על המיטה פתחה את רגלייה החטובות ואומרת לי אני רוצה שתרד לתוך הכוס הצר שלי ותגרום לאחותך לגמור. אני לא חשבתי יותר מידי והתחלתי להכניס אצבעות לתוך הכוס שלה מסתכל עליה מתענגת וגונחת . ואז אני מתחיל לנשק את שדייה הרטובות מוצץ את הפיטמות הזקורות שלה, ומתחיל לרדת לאט לאט לכיוון הכוס הלוהט שלה.  ירדתי לה במשך דקות ובאותו זמן היא מתחילה לגנוח כמו מטורפת(אני חושב שכל השכונה שמעה אותה) . היא צועקת לי תוך כדי גניחות . אחותך גומרת תמשיך עוד עוד . ואני בטירוף מוצץ לה את הכוס ובסיום מזיין אותה עם האצבעות , ואז היא השפריצה לכל עבר וגופה הרטוב מתחיל להתנשף היא מסתכלת עליי ואומרת עכשיו אני יגרום לך לגמור כמו שבחיים שלך לא גמרת  . היא מתחילה שוב למצוץ לי בפרעות מוצצת לי את הביצים  מכניסה את הזין שלי לפה עד שהיא נחנקת  . ואני שלא עמדתי בזה יותר  אומר לה שאני עומד לגמור . היא מוציאה את הזין מהפה מסתכלת עליי ואומרת לי תגמור לי בפה . באותו שנייה שהיא אמרה לי את זה, הזין שלי מילא את הפה שלה  בשפיך שלי . שתינו שכבנו ערומים ומתנשפים בקצב מהיר בזמן שגופה הרטוב מחבק אותי . היא שאלה אותי אם אני מתחרט שזה קרה . הסתכלתי עליה וצחקתי . נראה לך זה היה החלום שלי כל כך הרבה זמן . מסתכלת עלייך מחייכת . היא קמה והתחלנו להתלבש לפני שאמא שלנו תבוא . מאז שזה קרה, הרומן שלי עם אחותי נמשך עוד תקופה ארוכה של כמה חודשים.  היא הייתה מוצצת לי לפחות פעמיים בשבוע, גם בזמן שאמא שלנו בבית . פשוט הייתי נכנס לחדר שלה ההינו שמים שירים בווליום(נועלים כמובן את הדלת)  מפשיטים אחד את השני ויורדים אחד לשני . יום אחד בזמן שאני יורד לה בחדרה הנעול . אמא שלנו דפקה בדלת שתינו נבהלנו חשבנו שהיא שמעת את אחותי גונחת . אבל היא אמרה רק להמניך את המוזיקה . ואנחנו אני ואחותי המשכנו בשלנו . חשוב להסביר שכל החודשים האלה לא הייתי מזיין אותה רק יורד לה והיא לי . זה נמשך חודשים ואף אחד לא ידע . אחרי בערך 5 חודשים חשבתי שהגיע הזמן לעלות מדרגה ולזיין אותה סוף סוף . 

באותו סוף שבוע יום חמישי היה לנו אירוע משפחתי . אני ואחותי שתינו אלכוהול כמו מטורפים. אחרי שעתיים בערך היא לא הרגישה טוב . והזמנתי לה מונית לכיוון הבית.  אני והיא נסענו ביחד לבית בזמן ששאר המשפחה נשארה שם . 

עלינו הביתה  , היא אמרה לי לעזור לה במקלחת . שאלתי אותה "אני"? היא אומרת לי כן אתה! יש משהו שעוד לא ראית אצלי . צחקתי ועזרתי לה להתקלח.  אחרי כמה דקות של מקלחת  עזרתי לה ללכת לחדר . היא נכנסה אני יצאתי . אחרי כמה דקות היא צועקת לי לבוא לחדר . היא אומרת לי שאני יבוא לישון איתה . ואני שגם ההיתי ממש שיכור מסתכל על אחותי במיטה שוכבת ערומה ורטובה אחרי מקלחת , וחשבתי לעצמי אולי זה הרגע שבו אני יוכל לזיין אותה סוף סוף. הורדתי בגדים ונכנסתי למיטה לשכב לידה . הסתכלנו אחד על השני והתחלנו להתנשק בפרעות.  עצרתי ואמרתי לה "מה את אומרת שנלך עד הסוף הלילה" ? היא הסתכלה עליי ושתקה . קיבלתי את זה כהסכמה . ומאותו אותו רגע התחיל הלילה הכי טוב שהיה לי בחיים . היא קמה ושכבה עליי שהחזה הסקסי והקטן שלה נמרך עליי . המשכנו להתנשק שהלשון שלה בתוך הפה שלי וההפך . ואז היא לוחשת לי באוזן "תכניס אותו" . הזין שלי סוף סוף עומד להיכנס לתוך הכוס של אחותי . אני מוציא את הקונדום מהמגירה שלה . (בכל זאת היא אחותי ואני לא רוצה להכניס אותה להריון בטעות ). שם את הקונדום ואז מתחיל להחדיר לה בזמן שהיא יושבת עלי . היא מתחילה לרכב עליי והגניחות שלה פשוט גומרות אותי. ואז אני שוכב עליה מחדיר את הזין שלי לתוך הכוס הצר שלה . והיא מתחילה לצעוק "חזק יותר חזק", "אני רוצה להרגיש את הזין שלך עמוק בתוכי" . ואז אחרי כמה דקות של סקס  היא אומרת לי אני רוצה שתזיין אותי בתחת הכי חזק שאתה יכול.  סובבתי אותה והחדרתי את הזין לתוך התחת העגול והסקסי שלה . אני מזיין אותה חזק ו"אומר לה  למי יש אחות שרמוטה אה ?" והיא צועקת ואומרת לך יש אחות שרמוטה". אני ממשיך לזיין  אותה בפרעות עד שאני מרגיש אני עומד לגמור . ופתאום באותו רגע אנחנו שומעים שמישהו הגיע הביתה . אני אומר לאחותי זה בטח אמא אנחנו חייבים להפסיק ותוך כדי הזין שלי עדיין בתוכה.  היא אומרת "לא מעניין אותי תמשיך חזק עד שתגמור".. "אמרתי לה את לא נורמלית היא יכולה לשמוע אותנו". והיא בשלה הייתה כל כך חרמנית וגם אני חרמן בטירוף ועומד לגמור כל רגע. היא אומרת לי תמשיך לזיין אותי נו!!!!

ואני הקשבתי לה וממשיך לזיין אותה חזק במשך דקה והיא ממשיכה לגנוח כמו משוגעת למרות שאמא שלנו בבית אז שמתי לה יד על הפה כדי שאמא שלנו לא תשמע אותה גונחת . ואז לא יכולתי כבר, רגע לפני שגמרתי  הוצאתי את היד שלי מהפה והיא צעקה כןן !! זה כל כך טוב !!. אמא שלי שכנראה שמעה אותה צועקת דפקה בדלת, ושאלה אותה עם הכל בסדר.  אחותי כבר עומדת על הברכיים על המיטה בחדר שלה כדי שאני יגמור לה על החזה המדהים שלה . ואמא שלנו עומדת מאחורי הדלת. ושתבינו שהחדר לא היא נעול !! . אמא שאלה אותה אם היא יכולה להיכנס. ואחותי צעקה לה לא אמא הכל בסדר אני הולכת לישון . אמא שלנו אמרה טוב והלכה לכיוון החדר . 

ואז אחותי אומרת לי בלחש "תמשיך אני רוצה שתגמור עלי"  . 

היא עוזרת לי ומוצצת לי בפרעות את הזין. אמרתי לה שאני גומר. ואז גמרתי לה על החזה הרטוב שלה  . כל זה בזמן שאמא שלנו בבית . 

אחותי מלקקת לי את הזין מכל השפיך.  אני מרים אותה מהמיטה דופק לה סטירה על התחת  . ויוצא מהחדר בשקט כדי שאמא לא תשמע . נכנס לחדר שלי וכנראה שאמא שמעה אותי פותח את הדלת של החדר . אז היא צועקת לי אם הכל בסדר . אמרתי כן הכל מעולה ונכנס לישון אחרי הלילה המטורף שהיה לי עם אחותי . 

למחרת בבוקר אנחנו קמים לארוחת בוקר. ומתנהגים כאילו לא קרה כלום . 

אני שואל את אחותי בצחוק ליד אמא שלנו . "תגידי איך עבר אצלך הלילה ישנת טוב ?". היא מסתכלת עליי ועונה "כן ישנתי מדהים". 

ומאז אנחנו ואחותי החלטנו שזה צריך להיפסק לפני שמישהו יגלה עלינו . 

 

ומאז אותו סיפור עברו 9 שנים . תאמינו או לא אבל אחותי חזרה בתשובה והקימה משפחה . למה אני מספר לכם את זה ?!

היום אחותי בת 30 ואני בן 25 גר בדירה שכורה משלי . 

אף אחד לא יודע על ה"סוד הקטן שלנו" . 

עד היום זה היה הסקס הכי מדהים שהיה לי בחיים . 

לפני חודש אחותי התקשרה אליי ואמרה שהיא רבה עם בעלה(כן גם חרדים רבים), ואם היא יכולה לבוא לישון אצלי עם שתי הילדים שלה . אמרתי לה בטח שאת יכולה לבוא . 

היא הגיעה אליי בסביבות השעה 8 בערב ,היא שמה את הילדים שלה בחדר השני והם הלכו לישון .

ישבנו בסלון אני ואחותי והתחלנו לדבר .

לא יודע מאיפה זה בא אבל אמרתי לה שהשבוע חשבתי על מה שקרה בינינו לפני 9 שנים.  והיא אמרה לי שהיא לא רוצה לדבר על זה כי היום היא אישה דתייה כבר . 

אבל אמרתי לה בכל זאת תקשבי רגע . 

סיפרתי לה שאולי כדי שנספר על מה שקרה בנינו למשפחה כדי שאני יוכל לפרוק את הסיפור הזה מעליי . (כמובן שלא באמת ההיתי מספר אבל המוח השובב שלי התחיל לעבוד ).

היא אמרה בטון גבוהה שאין מצב כי אישה דתייה היום ואף אחד לא צריך לדעת מיזה , שזה יכול לפרק את המשפחה שלנו . 

אמרתי לה אני לא יספר בתנאי אחד ..

אני יודע שאת אישה דתייה אמרתי לה, ואת לא רוצה שהחיים שלך יהרסו נכון ?

אותו ללילה ששכבנו אני ואת זה היה הלילה הכי טוב בחיים שלי אמרתי לה .

מה את אומרת אולי נשחזר אותו? 

היא הסתכלה עליי בשוק ואמרה השתגעת אני אישה דתייה , אני נשואה עם ילדים, אין מצב !!. 

אמרתי לה את מעדיפה שאני יספר למשפחה ? 

היא הסתכלה עליי בשקט במשך 2 דקות .

ואז היא אמרה לשכב איתך אני לא יכולה.

אז אמרתי לה מה את כן יכולה ?

היא שלחה את היד שלה לכיוון המכנסיים שלי פתחה את הכפתור במכנס שלי ושלפה הזין, הזין העומד והקשה שלי . 

הסתכלתי עליה ואמרתי לה אני מביין שאת לא יכולה לעשות איתי סקס כי את דתייה . אבל אני רוצה שתורידי את הבגדים ותשארי רק עם הכיסוי ראש שלך.

 

לאט לאט היא הורידה את החצאית שלה ואת הבגדים הארוכים והצנועים שלה . ועמדה מולי ערומה כאשר רק כיסוי ראש על ראשה . 

אני מסתכל עליה ואומר לה שכחתי כבר כמה את סקסית . התגעגעתי לחזה הקטן והעגול שלך . (נראה שהדת עשתה לה רק טוב) . 

ואז אחותי ירדה על הברכיים והתחילה למצוץ לי את הזין שוב אחרי 9 שנים !!!

המציצה שלה היא הכי טובה שיכולה להיות גם אחרי כל כך הרבה שנים . היא מוצצת לי במשך דקות עד שהיא נחנקת . הרמתי אותה מהריצפה , ואמרתי לה אולי בכל זאת עוד לילה אחד מה את אומרת ? .

חשבה ואמרה לי "בסדר לילה אחרון ודי !" היא לא הצליחה להשתלט על החרמנות שלה יותר . 

התיישבתי על הספה והיא הרטיבה את הכוס שלה עם רוק מהפה שלה . התיישבה והתחילה לרכב עליי . הגוף שלה הרטוב עוד פעם עליי, החזה הקטן שלה קופץ עליי ביחד איתה . תוך כדי שהיא רוכבת עליי אני תופס את שתי שדייה העגולים והקטנים מנשק אותם ומוצץ לה את הפיטמות . היא ממשיכה לגנוח ולצעוק חזק . ואז פתאום הילד שלה הקטן בן ה3 קם מהמיטה לכיוון הסלון . וראה את אמא שלו יושבת על הזין של הדוד שלו . הוא הסתכל עלייה ושאל "אמא מה את עושה"  ? . 

תוך כדי שהיא ממשיכה לקפוץ לי על הזיין ולרכב עלי בפרעות  היא אומרת לו הכל בסדר מתוק תמשיך לישון . 

הוא אמרה לה שהוא לא עייף כבר ובא לשבת בספה לידנו . עכשיו אני יודע שזה נשמע מטורף והזוי.  אבל כנראה שאחותי באותה תקופה לא קיבלה זין מבעלה עד כדי כך  שהיא הייתה כל כך חרמנית וצמאה לזין שלא היה לה אכפת שהילד הקטן שלה יושב לידנו,  ורואה אותה ערומה ועושה סקס. 

לקחתי את השמיכה שהייתה לידנו ושמתי על גופה כדי להפוך את הסקס ביננו ליותר צנוע . 

אחותי נכנסה לקצב שכבה על הספה , אני עולה עליה וממשיך לזיין אותה תוך כדי שהשמיכה עלינו , כדי שהילד שלה לא יראה רק ישמע . 

היא ממשיכה לגנוח בפרעות וצועקת "כן חזק!!!" "התגעגעתי לזין שלך!! " 

הרמתי אותה מהספה כדי לשנות תנוחה . זינתי אותה בתחת על הקיר , ואז הרמתי אותה עליי והתחילה לרכב עלי בעמידה . הפעם כבר הילד מסתכל ורואה איך דוד שלו גורם לאמא שלו עונג . היא ממשיכה לצעוק בפרעות "מהר יותר אני גומרת" . שמתי אותה על השולחן בשכיבה וזיינתי אותה במהירות , עד שגופה הנוטף והרטוב גמר והשפריץ לכל כיוון . תוך כדי שהיא שוכבת על השולחן רטובה ונוטפת,  גמרתי לה על הכוס הצר והסקסי שלה . היא קמה והתחילה לה למצוץ לי את הזין לאט לאט ובעונג מכל השאריות של השפיך .

היא ניגבה את עצמה התלבשה ולקחה את הילד שלה לישון איתה .

למחרת בבוקר היא הלכה לפני שבכלל ראיתי אותה  . ואני ואחותי כבר יותר מחודש לא דיברנו . 

 


Matan1196

Matan1196

  • גבר
חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך