משחק פוקר של החלפת נשים ללילה שלם

מאת: Andrey , נכתב ב 29.05.2020

היי, אני אריק, נשוי ליאנה, שנינו בסביבות גיל 35... ונשואים.... לפני חודשיים פרסמתי באתר חילופי זוגות מודעה שמזמינה למשחק נועז 2 זוגות נוספים.. הגדרתי במודעה את התנאים... והתחילו להגיע פניות מזוגות... לאחר סינון מוקפד, מצאנו 2 זוגות שענו על הדרישות.. יוסי והגר ומורן ושי... כולנו פחות או יותר באותם גילאים, כולנו נשואים... ובעלי "ראש" דומה...
אני אתאר לכם את המשחק והכללים שלו תוך כדי הסיפור... אבל כבר עכשיו אגיד לכם שמדובר ב-3 מפגשים בסך הכל... בווילה מפוארת ששכרנו ללילה בכל מפגש... קבענו שמשחקים ביום חמישי (הראשון שחל בכל חדש קלנדרי - במשך 3 חודשים רצופים)..
הגיע יום חמישי המיועד למשחק הראשון... בצהריים שלחתי הודעה לאשתי יאנה "את זוכרת שהיום ב-20:00 צריך להיות מוכנים נכון ?"
"כן" ענתה לי יאנה.. "זוכרת את קוד הלבוש ?" "כן, זוכרת... לק שחור בידיים וברגליים.. חלקה לגמרי... ועם שמלת מיני שחורה קצרה ללא תחתונים... ונעלי עקב גבוה.. זוכרת זוכרת... אל תדאג.. אני נכנסת לישיבה בעבודה.. ניפגש בבית בערב."
התחלתי להתרגש מהעובדה שהיא ממש נכנסה איתי לזה... העברתי את כל המשך היום במחשבות על הערב.... כשהגעתי הביתה.. ראיתי את יאנה אשתי בדיוק מסיימת להתארגן.. היתה אחרי מקלחת עם ריח משגע... ראיתי אותה בחדר השינה שלנו מסיימת להתנגב... היתה עם לק שחור מבריק בידיים וברגליים... ולבשה שמלה שחורה קצרה... בלי כלום מתחת... נכנסתי להתקלח... כשסיימתי.. יצאתי ולבשתי מכנס שחור אלגנט וחולצת פולו של ראלף... ראיתי שיאנה כבר עם נעלי עקב.. נראית פצצת על.. השעה היתה כמעט 20:00... יצאנו מהבית.. נכנסנו לאוטו שלי... התנעתי את הרכב.. ולפני שיצאתי מהחניה שלנו.. שאלתי אותה אם היא בטוחה שאנחנו עושים את זה...? אמרה לי... לא בטוחה בכלום... אבל נראה לי שמאוחר מידי להתחרט...
אחרי נסיעה קצרה, הגענו לווילה ששכרנו.. מקום פרטי מבודד.. מגודר עם חומות גבוהות... תענוג של ממש... בחניה.. ראינו שיש כבר 2 מכוניות חונות... וכך הבנו שאנחנו הזוג האחרון ושכולם כבר כאן...
כשנכנסנו... הגר ויוסי שי ומורן כבר היו עם כוסות יין אדום ביד... הספיקו להכיר קצת... אמרנו שלום לכולם.. נתתי נשיקות על הלחי לשתי הנשים.. מורן והגר היו באמת פצצות.. גם שתיהן היו עם לק שחור, שמלה שחורה קצרה.. (הבנתי שהן גם בלי כלום מתחת לשמלה).. ונעלי עקב גבוהות.. אחרי כמה דקות שצחקקנו שם... אזרתי אומץ... ושאלתי.. נו.. כולם מוכנים? אפשר להתחיל לשחק ..? כולם החליפו מבטים עם בני הזוג שלהם... ומבלי לקבל תשובה פשוט ניגשנו לשולחן הפוקר... הגדרתי במודעה שמשחקים כל אחד לבדו (אין זוגות במשחק).. כל אחד מתחיל עם 1000 שקל.. על השולחן... משחקים 10 סיבובים של טקסס הולד'ם.. ומי שבסיום הסיבוב העשירי נשאר עם הכי הרבה כסף... מנצח.
הובלתי רוב המשחק... אבל בסיבוב העשירי השתבש לי ההימור... ויוסי גרף את כל הקופה.. ובכך בעצם ניצח את הערב!
יוסי חייך מאוזן לאוזן... בזמן שאני הפסקתי לרגע לנשום.. פתאום נפל לי האסימון... שהפסדתי ביג טיים במשחק מטורף שאני בעצמי יצרתי!!!... הסתכלתי על אשתי יאנה, היא היתה המומה.. למרות שידענו שיש אופציה הגיונית שלא ננצח... לא ממש הקדשנו לזה מחשבה...
אחד מהחוקים של המשחק היה.. שמרגע ההכרזה על המנצח.. יש ל-2 הגברים המפסידים 60 שניות להיפרד מבנות הזוג שלהם... לקחת מהן את השמלות השחורות שלבשו.. לעזוב את הוילה ולנסוע הביתה לבדם. הנשים נשארות ללילה בווילה עם המנצח... והם נשארות בגדר "פרס" למנצח.
הגדרנו כמובן אפשרות פרישה מהמשחק... אבל אם זוג מחליט לפרוש, הוא משלם 10,000 שקל, ומורחק לגמרי מהמשחק... בכוונה הגדרנו סכום גבוה, אמנם כולנו אנשים אמידים, אבל עדיין... שתהיה איזושהי אפשרות לפרוש..
שאלתי בשקט את יאנה.. מה עושים עכשיו ??? לשלם 10k ונבטל הכל?? יאנה לא הספיקה לענות לי... ויוסי הזחוח הזה אמר לי... אני לא רוצה להלחיץ אותך.. אבל נשארו לך 40 שניות לעוף הביתה יחד עם השמלה של הזונה שלך.. כלומר הזונה החדשה שלי...
לא האמנתי למשמע אוזניי... ושוב הסתכלתי על אשתי... שאמרה לי.. עזוב.. אני מקווה שאסתדר פה... הורידה בשניה את השמלה שלה, נתנה לי אותה ונשארה עירומה לחלוטין..(למעט נעליי העקב) בזמן שכולם עדיין לבושים..
שיחה דומה התנהלה בין מורן לשי... ופתאום גם מורן נשארה עירומה... "10 שניות" כרז לנו יוסי בהתלהבות של ילד מעצבן... התחלנו ללכת לכיוון הדלת... כאשר הגר (אשתו של יוסי המנצח).. מלווה אותנו לדלת... כל צעד וצעד שעשיתי הרגיש לי כאילו מישהו דוקר לי את הלב.... כשהגענו כמעט לדלת... הסתובבתי לאחור.. ראיתי שיוסי כבר התחיל לענוד ליאנה שלי קולר על הצוואר... הגר חייכה אלינו.. וסגרה לנו את הדלת בפנים!
חשבתי שאני הולך למות באותה שניה... אני זוכר שלא דיברתי מילה אחת עם שי בדרכי אל האוטו... זוכר שישבתי כמה דקות מתוסכל ברכב... ולא ממש מבין מה עליי לעשות... אחרי כמה דק' ואחרי שמרוב תסכול אפילו התבלבלתי בקוד של הרכב... נסעתי הביתה..
כשהגעתי הביתה.. ישבתי בסלון... טרוד מאד במחשבות ממה קורה עם יאנה עכשיו...
כלל נוסף של המשחק היה שיש לנו קבוצת וואצאפ... ואשתו של המנצח (הגר במקרה הזה), צריכה לצלם כל הלילה ולשלוח שם כל הזמן תמונות מהמתרחש בווילה..
אמנם המתנתי לראות תמונות... אבל מתתי מפחד...
פתאום נשמע צליל הודעה בטלפון שלי... התמונה הראשונה הגיעה... ראיתי יוסי עומד מחוייך מחזיק את הרצועות של הקולרים של יאנה ומורן.. שעומדות על 4.. עם התחת לכיוון המצלמה... ולכל אחת מהן תקוע פלאג בתחת.
התמונה הזו היתה בשבילי מכה שלא דמיינתי שאספוג..
ואז החלו להגיע תמונות נוספות... הנשים שלנו מצצו לו... הוא נתן להם ללקק לו את הביצים... בשלב מסויים הבנות ליקקו אחת לשניה את כפות הרגליים... ואז הגיעה תמונה שיוסי יושב על הספה... יאנה ומורן על 4 עם הפלג בתחת... מלקקות לו את כפות הרגליים... כל אחת קיבלה רגל..
זה כבר היה יותר מידי בשבילי... כי כשניסיתי פעם לשים ליאנה את כף הרגל שלי בפה שלה.. היא לא היתה בעניין.... וכאן היא מוצצת בוהן ומלקקת כף רגל של מישהו זר... שדחף לה פלאג לתחת חיבר לה קולר לצוואר.. ומחזיק אותה ברצועה.
התמונות המשיכו לזרום... יוסי שיפד אותן על הזין שלו... גם בכוס וגם בתחת... הוא שם אותן ב69... וכשהן מלקקות אחת לשניה את הכוס.. הוא מזיין את יאנה שלי בתחת... מוציא מהתחת מכניס למורן לפה... מוציא מהפה של מורן.. עובר לתחת שלה... מוציא מהתחת מכניס מיד לפה של יאנה וכל מיני מעברים הזויים כאלו...
בערך בשעה 2 בלילה... הגיעו תמונות קלוזאפ של הפנים של יאנה ומורן מלאות בשפיך של יוסי... מלקקות אחת לשניה את השפיך שלו מהפנים... ואני משום מה בשלב הזה מצאתי את עצמי מאונן על התמונות האלה וגומר.
איכשהו נרדמתי... בסלון... כיוונתי שעון לשעה 8 בבוקר, כי לפי החוקים של המשחק... ההשים שלנו הן פרס של המנצח עד שעה 9 בבוקר... וזה אומר שעד 9 הוא צריך להחזיר אותן הביתה...
הכנתי את השמלה שלה ליד הדלת.. כי כזכור היא נשארה שם עירומה... וחיכיתי בקוצר רוח להגעתה. בינתיים עברתי על התמונות שנשלחו לאחר שנרדמתי... ראיתי שיוסי כתב בשחור על הגב של יאנה ומורן (מעל התחת).. "כלבה זו שייכת ליוסי"... זה היה מבחינתי חציית קו אדום... אבל אני בעצמי הגדרתי שהכל הולך במשחק הזה...!!
בשעה רבע ל9 הוא התקשר אליי... ואמר "אנחנו בחוץ.. יש לך 60 שניות"
כלל נוסף שהגדרתי במשחק הפסיכי שלי.. זה שמרגע שהוא מתקשר כשהוא בחוץ בשביל להחזיר את האשה.. יש לבעל 60 שניות לצאת עם השמלה ולקחת את האשה ממנו... אם מאחרים... היא נשארת איתו יום נוסף!
בקיצור רצתי כמו משוגע עם השמלה ביד... ראיתי שיוסי יושב מבסוט ברכב... לידו יושבת יאנה עירומה לחלוטין.. ומאחור יושבת מורן.. שגם היא עירומה לחלוטין.
כשהתקרבתי ראיתי שהפנים והשיער של יאנה מלאות בשפיך "טרי"... בן זונה סיננתי לעצמי בשקט... יאנה היתה נבוכה.. לקחה את השמלה ממני, במקום ללבוש אותה.. ניגבה איתה את הפנים... ורצה הביתה (מזל שאנחנו גרים בבית פרטי.. ולא ממש רואים אותנו מבחוץ).. מורן עברה לשבת במושב הקדמי.. והם נסעו להחזיר אותה לשי..
ממתי השפיך הזה? שאלתי את יאנה... אנחנו כבר כמה דקות יושבים באוטו מחוץ לשער החניה... הוא נתן לי הוראה למצוץ לו... וגמר לי על הפנים והשיער... ואז התקשר אליך ונכנס לשער... ענתה.
איך את שאלתי ? עזוב אותי עכשיו אמרה.. אני נכנסת למקלחת.. לא ישנתי דקה בלילה הזה.
נכנסה למקלחת... בינתיים הגיע הסרטון של המצלמה שמצלמת קבוע את כל הלילה הזה.. (הגר צילמה סטילס.. המצלמה שהצבנו בווילה צילמה ווידאו).
התחלתי לראות את הוידאו... ראיתי שיוסי נתן להן סטירות על התחת... נתן להן ללכת על 4, ישב עם התחת שלו על הפנים שלהן... נתן להן ללקק לו כל סנטימטר שם... ירק להן על הפנים... ואז יאנה יצאה מהמקלחת... כשהורידה מגבת.. חשכו עיניי!! הכיתוב על הגב "כלבה זו שייכת ליוסי" לא ירד ואפילו לא דהה
מה זה ???? שאלתי את יאנה. לא יורד ענתה!!!
הוא עשה את זה עם חומר מיוחד (כמו קעקוע חינה שיורד רק אחרי 3 שבועות).
אז מה עכשיו? אני אמור לראות את זה בכל יום בחודש הקרוב ???!!!
אתה המצאת את המשחק.. אמרה לי.
טוב לכי לישון... נדבר כשתתעוררי... אני מבטיח לך שבפעם הבאה אני מביס את כולם בפוקר... ויוסי יצטער על הרגע הזה שהוא עשה את זה!
בפרק הבא אספר על המפגש למשחק השני...


Andrey

Andrey

  • גבר
חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך