חופשה נעימה 2

מאת: צוות האתר, נכתב ב 23.07.2017

למחרת בערב החלטנו לצאת לפאב המקומי במרכז המסחרי הקטן. שוב חלפנו באותו גן וחייכנו לעצמנו כשעברנו ליד אותו גשרון. לאחר דקות ספורות הגענו לפתח הפאב. הפאב שהיה ריק כמעט, היה מואר באור קלוש ומעוצב בסגנון די זרוק. 

מוסיקת רגיי נעימה בקעה בשקט מהרמקולים. נכנסנו פנימה מחובקים ותפסנו לנו מקום ליד הבאר. "מה תשתו?" שאל הבחור שמאחורי הדלפק. לא היה קשה לנחש ממבטאו שהוא אמריקאי. 
בעוד אני ואשתי מתלבטים, ניגש אלינו בחור נוסף שיצא מתוך המטבחון שמאחורי הדלפק. 

"אני מציע שתטעמו את הקוקטיל המיוחד שפיתחתי. אין מה לדאוג, זה על חשבון הבית" אמר בחיוך. במיומנות שלף שתי כוסות והחל מערבב מהבקבוקים השונים. "או קי" אמרתי "למה לא" בתוך פחות מדקה היו לפנינו הכוסות שבתוכם משקה שקוף עם גוון כחול ירקרק.

 
"תודה" אמרתי ונעניתי ללחיצת ידו בהושטת יד. "שמי איציק" אמר בחיוך לבבי "ואני הבעלים של המקום". ותוך שהוא מושיט את ידו לאשתי הוסיף "ועלי לציין שלא בכל יום מגיעות לפה נשים יפות כמוך".  "תודה" אמרה אשתי בחיוך כשסומק קל בלחייה והושיטה ידה אל ידו. 

 

מבטו צד את עיניה וידו המשיכה לאחוז בידה לעוד מספר שניות תוך ליטוף קל באצבעותיו. "ברשותכם אתפנה לרגע למטבח" אמר וסימן בידו לבחור השני לגשת אתו. לומר את האמת, גם אני וגם אשתי הסכמנו שהטעם של הקוקטיל המיוחד שהמציא, לא היה משהו מיוחד. 

כך תוך שאנו שותים הבטנו מסביב וניסינו להבחין באור הקלוש מי נמצא בפאב. בפינה ישבו שתי גברים עם שיער ארוך ועישנו משהו שנראה כמו ג'וינט. "אני ניגש רגע לשירותים" אמרתי וירדתי מהשרפרף. 
נכנסתי לשירותים וסגרתי את הדלת מאחורי. לאחר דקות מעטות יצאתי והבחנתי ששתי הבחורים עם השיער הארוך אינם ליד שולחנם.

האחד עמד בפתח המטבחון ושוחח עם איציק. השני עמד מאחורי אשתי והיא משוחחת אתו תוך שהיא מסובבת אליו את ראשה. היה זה הבחור שאתמול פגשנו בגשרון. נשארתי לעמוד בסמוך לשירותים וצפיתי בשניהם משוחחים וידו מונחת על כתפה. 

הוא התכופף לעברה ולחש דבר מה על אוזנה. לחישה עדינה קרוב לאוזנה, מה שגרם לה להטות את ראשה בהנאה. עוד לחישה צמודה לאוזנה הביאה אותם להתנשק בלהט. ידיו עטפו את גופה כשהוא מחבק אותה מאחור ונושק לשפתיה. "אפשר להציע לך?" שמעתי קול לידי בעודי שקוע במתרחש ליד הבאר.

 

"תודה" נעניתי להצעתו של הבחור השני עם השיער הארוך, ונטלתי מידו את הסיגריה הממולאת שהושיט. הוא לא לבש חולצה ועל גופו קעקועים רבים. "אני מציע לך למצוא לך מקום ליד השולחן שבפינה ולעשן את זה בכיף" אמר. בלא מילים ישבתי לי בסמוך לשולחן והפניתי מבטי לכוון פתח הפאב.

שמתי לב כי הבחור האמריקאי שהיה מאחורי הבאר ניגש לדלת הפאב ונעל אותה. כשסובבתי מבטי לפנים כבר היה הבחור עם השיער הארוך מלפני אשתי, כשהיא עדיין ישובה על השרפרף והוא עדיין נושק לשפתיה כשרגליה עוטפות מעט את ישבנו. 

איציק עמד מאחוריה ונשק לצווארה כשידיו מרימות קלות את חצאיתה ומלטפות את ירייה באיטיות. יכולתי להבחין בבליטה הענקית שבמכנסיו הנצמדת לגבה. הסיגריה שעישנתי הייתה ממולאת בחומר טוב ולקחתי מציצה 
חזקה וארוכה שערפלה מעט את ראשי.

לא העזתי לגעת באיברי הזקור עד כאב ועל כן ישבתי לי במן תנועת התרווחות צופה באשתי והידיעה על מה שעומד להתרחש מביאה את לבי להלום בחוזקה. חולצתה של אשתי נשרה לה על הרצפה וידיהם של שני הגברים ליטפו את גופה הענוג. איציק הסיט את כתפיות החזייה לצדדים והחל נושק קלות על כתפיה החשופות כשידו פותחת את הסוגר של החזייה, גורם לה לנשור על ידו של הגבר עם השיער הארוך, שכבר עשתה דרכה אל מתחת לחצאית. 

 

היא נהמה בעודה חשה בשתי הגברים משוטטים באצבעותיהם מתחת לחצאיתה, עושות דרכם בבטחה מתחת לתחתון הישר לעבר החור הרטוב כל כך. כשהגיעו אצבעותיהם לשם, החלו לפסק את שפתי הפות החם שלה, 
כל אחד לכוון אחר לבסוף מילאו אצבעותיהם את המקום הרטוב והמצפה שבעוד זמן יכבשו עם גופם הלוהט. 

עיניה של אשתי נעצמו והיא נאנחה בקול עמום תוך שהיא מתנשקת עם שניהם בזה אחר זה. גם המקועקע והאמריקאי ניגשו אליה והיא קיבלה את לשונותיהם לפיה בתשוקה, מתנשקת ארוכות עם המקועקע שאחז בלסתה בידו. 
בלא לרצות הרגשתי את ידי מלטפת את איברי ומיד שוחרר לאוויר זרנוק של נוזל צמיג ולבן. 

ידי המשיכה ללטף את איברי. הייתי כל כך מגורה ממראה עיני והמשכתי להביט בחבורת הזרים בועלים ומרביעים את אשתי העדינה. כה נהניתי לראות אותה נהנית מהגברים החולקים אשתי ביניהם. 
עיניה נעצמו והיא חשה בידיהם החסונות מניפות אותה באוויר.

שלושה מהגברים החזיקו בה מאחור והרביעי הסיר בזריזות את חצאיתה ותחתונה והותיר אותה עירומה ולוהטת בידיהם מוכנה לכל. עתה הורידו אותה על ברכיה ועמדו לפניה כשכלי זינם שלופים 
מבעד לרוכסן. בזה אחר זה אחזו בשיערה ומשכו את ראשה לעברם, כשהיא מתאמצת למצוץ ולפנק כל אחד מהם. 

 

בעודה מוצצת למקועקע החל איציק לפשוט את מכנסיו ואחריו השאר. עתה תפס בשיערה המקועקע והביא את פניה קרוב לאיברו של האמריקאי. לאחר מציצה קצרה אחז שוב בראשה ותחב שוב את איברו בכוח. כך נמשך סדר המציצות לאורך דקות ארוכות, כשלבסוף אחזו בה ,ידיהם והיא שוב הונפה אל על, הפעם בשכיבה.

כשכל אחד אוחז בגפה אחרת הובילוה אחר כבוד לעבר שולחן הביליארד במרכז החדר. בעודה שוכבת על גבה על שולחן הביליארד, החל בעל הקעקועים ללקק את מפשעתה באיטיות, כשחבריו אוחזים ברגליה ומפשקים אותם לרווחה. לשונו החלה לחוג באזור שיער הערווה של אשתי הגונחת ונאנחת.

כאשר החל ללקק את החור הרטוב בלשונו החמה, החלה להיאנח בקול רם והאמריקאי נאלץ לטפס על השולחן, לכרוע מעל פניה ולתחוב את איברו הענק לתוך פיה הפעור, בכדי לעמעם את קולה. 
ליקוק פה וליקוק שם והחגיגה האמיתית רק החלה. ראש איברו של המקועקע החל להתחכך בשפתי ערוותה של אשתי. הוא הרטיב את קצה איברו ברוק והיא השמיעה קול נאקה עמום כשהאיבר העבה חדר לתוכה בתנועה חדה לכל עומקה.

יכולתי לראות כיצד התרחב פתחה בעודו מחדיר ומוציא את איברו. ידיו לשו את שדיה בעת שנע לתוכה בתנועות חדות וחזקות, בועל את אשתי בעוצמה. ראשה נע בתנועות קצובות והאמריקאי שחש שעומד הוא לגמור ולמלא את גרונה, יצא מפיה והתמקם בתור שהשתרך לפתחה. המקועקע שנע כשכל איברו נעוץ בתוך אשתי, החל נושם בכבדות ותנועותיו פסקו. 

 

הוא נותר בתוכה ועצם את עיניו אך לפתע הוציא את איברו שהיה רטוב ממיצי התאווה ומיקם את ראש הכלי הזקור בסמוך לשפתי ערוותה התפוחות. יכולתי להבחין בטיפת זרע חסרת סבלנות שבצבצה לה. 
הוא חדר שוב לתוכה ונע באיטיות, מתענג על גופה של אשתי.

בלא לגמור יצא המקועקע והבחור עם השיער הארוך תפס את מקומו בין רגליה של אשתי, שאך אתמול ביקר בתוכה. תנועותיו היו ארוכות ואיטיות וניכר היה שהתענג על החום והרטיבות שבתוכה. גופו הגמיש נע בתנועות מעגליות כשכל איברו בתוך אשתי.

גופה החל להימתח ובאנחות עדינות החלה להגיע לאורגזמה ארוכה וחזקה. היא נאנחה אנחות קצרות וסקסיות וסומק עלה בלחייה בעוד הוא קוטע את אנחותיה בתחיבת לשון לתוך פיה. 
כשלשונו בפיה החל מתנשף עמוקות דרך אפו וזרעו החם נשפך לתוכה, מצפה כל פינה ברחמה. גופם נותר ללא ניע והוא נשק לצווארה כשגופו ממוטט. לאחר שניות קצרות חש טפיחה קלה על כתפו.

הוא הוציא את איברו בחוסר חשק מסוים ופינה מקום לגבר הבא בתור. היא ניסתה מעט להיאבק בכניסתו המפתיעה של איציק שהיה מצויד באיבר עבה וארוך במיוחד. איברו שרק נגע בה יצר תחושה מרוכזת מדי לאחר הפורקן, 
מעין תחושת דגדוג מרוכזת במיוחד.

 

היא הייתה זקוקה להפסקה כי לא יכלה יותר לסבול את העוצמה של נגיעה בפתחה המגורה לאחר אורגזמה. ידיהם הלופתות את רגליה לא אפשרו לה להתנגד והוא חדר לתוכה והחל לנוע בנחישות, ממלא אותה באיברו הענק. צעקותיה נחסמו שוב על ידי איבר, הפעם של המקועקע. 

רגליה רעדו ותחושה שלא חשה מעולם מילאה את גופה. היא החלה לגנוח ולצעוק בעודה חשה בפורקן המגיע בעוצמה שטרם ידעה היישר מתוכה. קצה איברו נגע בתוכה במקום הסודי והשמור וחבט בו חבטות קלות בתנועה קצובה ואחידה. 

גופה רפה באחת כשהגיעה לשיא ואיציק שלא יכל יותר החל לגנוח ולהיאנק. "כן אאאאאאני גומר", נאק והחל למלא את רחמה בזרעו החם. בעוד איברו מתדלדל בתוכה, נשמעה נקישה מכוון הדלת האחורית. 
"זה בטח סמי" אמר האמריקאי ומיהר לפתוח את הדלת. פנימה נכנס בחור נאה, שהיה לבוש במכנסי ספורט. 

"הבאתי את המזרון", אמר ומשך אחריו מזרון מגולגל. הם הניחו את המזרן על הרצפה ופתחו אותו. לא עברה דקה וכבר הייתה אשתי על המזרן על ברכיה מוצצת את איברו הענק של הבדואי, בעוד המקועקע, 
לאחר חדירה קצרה מאחוריה תרם את חלקו ותוך שהוא מצמיד את ישבנה אליו, ירה מטחים בגניחות, המסמלות בתיאום כל מטח ומטח. אחריו היה תורו של הבחור מאתמול.

 

הוא החדיר את איברו בהנאה מופגנת לתוך הפתח הרטוב והלוהט. גופו נע באיטיות ולאחר מספר תנועות קצרות הוסיף לתוך אשתי את זרעו כתוספת שנאגרה מאתמול. עתה היה תורו של האמריקאי אשר חדר אליה באותה התנוחה מאחור. 

ידיו אחזו במותניה בחוזקה וגופו ניתך על ישבנה בקצב קבוע. לרעש הטפיחות של גופם נוסף רעש הנוזלים, אשר מילאו אותה וניגרו על ירכיה. בניגוד לקודמיו שהיו מגורים ולא הצליחו להחזיק מעמד זמן רב, המשיך האמריקאי בתנועות קצובות דקות ארוכות. 

הוא הוציא את איברו, שניכר היה בכך שאינו נימול מחכך את ראשו בפתחה וחודר ושוב יוצא. כך עשה מספר פעמים ושוב החל להניע אותה על איברו בחוזקה כשהוא עמוק בתוכה. 

ראשה נע קדימה ואחורה לפי קצב טפיחותיו, בעודה מלקקת ומפנקת את ביציו של סמי, כשאיברו הזקור מתחכך בפניה, מאפשר לה להריח את ריח ערוותה הנודף ממנו. האמריקאי חדל לפתע מלנוע, מנסה להישאר ללא תזוזה כדי לא לגמור. 

 

הוא רצה להמשיך ולהיות עוד קצת בתוך החור החם והעוטף של אשתי. אשתי החלה להניע את אגנה לאחור בתנועות קצובות לעברו, חולבת אותו בשריריה ואונסת אותו להתפוצץ בתוכה.

הוא חש כי אינו יכול עוד "oh fuck see what I am giving you baby" זעק ושפך לתוכה כמות נכבדת ביותר של זרע כשהוא מותח את גופו ומצמיד אותו אליה כמנסה להזריק את זרעו כמה שיותר עמוק לתוכה. סמי חיכה בסבלנות עד שהאמריקאי סיים למלא את אשתי בגמירה הארוכה ביותר שראיתי אי פעם.

כשיצא מתוכה נוטף זרע, אחזו בה ידיו החסונות והפכו אותה על גבה. שאר הגברים יושבים היו לידי נהנים מהסיגריה החדשה שהכינו והעבירו מיד ליד. על הרצפה החל סמי ללטף את שדיה של אשתי. ידיה שיחקו בשיערו והם החלו להתנשק כשני נאהבים. 

גופו השחום נע באיטיות על גופה כשבידו החל לחכך את ראש איברו אדיר הממדים על שפתי ערוותה של אשתי. כמובן שחדירתו נעשתה בנקל לאחר שמנהרת אהבתה כבר התה מוצפת עד גדותיה. ישבנו המוצק עלה וירד על גופה ורגליה נכרכו סביב ישבנו. 

 

בתנועות עדינות כשכל אורכו בתוכה, נע ונגע בנקודה הפנימית ביותר שלה. "כן, אל תפסיק" לחשה לאוזנו. תנועותיהם הלכו וגברו בסימולטניות, ונשימותיו של סמי הלכו וכבדו. ידיה מלטפות את שיערו הרך והוא נע וחודר לתוך אשתי באיטיות כשישבנו נע בתנועות מעגליות.

לידי, הגברים שוב היו בעניינים ואבריהם זקורים.יחדיו הגיעו לשיא והתמוטטו זה על זו. מיד כשקם הבדואי מעל אשתי כבר היה איציק עומד מעליה מוכן לסיבוב נוסף. להפתעתי פשטה אשתי את ידיה אליו ובחיוך הזמינה אותו אל גופה. כולנו ישבנו וצפינו כשכל אחד מהם בתורו, מבצע באשתי את אשר חפץ. 

הפעם היה כל אחד מהם חודר אליה לבדו, לאט ומתנה אהבים עם אשתי לסיבוב נוסף. כשאור הבוקר עלה, התעוררתי וניסיתי לחשב האם היה זה רק חלום רטוב. אך למולי שכבה אשתי על המזרון כשהיא על גבה ולידה איציק והבחור מהגשרון.ידיהם על בטנה והם ישנים שנת ישרים. 

לא הייתי צריך להתקרב כדי לראות את הזרע הנוטף מבין רגליה על ירכיה, זכר למה שאירע אתמול. שלושת הגברים האחרים הלכו הביתה לאחר לילה מהנה ביותר. עצמתי שוב את עיני והמשכתי לישון עוד, יש לומר בזכות 
הסיגריות המשובחות שעישנתי.

 

כשפקחתי את עיני ראיתי על המזרן רק את איציק.מתוך שינה היה נדמה לי שאני שומע משהו. יכולתי לשמוע את קולה של אשתי נאנחת במטבחון. 
פסעתי בשקט עד לפתח המטבחון והצצתי פנימה. אשתי שקמה כדי לשתות משהו מהמקרר, מצאה מאחוריה את הבחור שכבר כשהביט בה כשנכנס לגשרון, ידע כי יעשה עמה ככל וכמה שיחפוץ. כשראה אותה כפופה לפניו, החליט לבקר מעט בתוכה.

כמובן שאשתי, אפילו שכבר מצאה פחית קולה קרה במקרר, המשיכה להתכופף, אוחזת בדלת המקרר. דלת המקרר חרקה לה בקצב. 


צוות האתר

צוות האתר

  • זוג
  • פרופיל מוודא
9.5.2018

bubzik

אחלה סיפור!!!

2.6.2019

חרדי מהמם

מטריף

26.4.2021

לקקן מקצועי

וואו סיפור מצמר ועושה חשקים מטורפים

25.10.2021

המפנק4848

הזין שלי עומד להתפוצץ...מגניב

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך