חלום מתגשם - שלישייה עם חבר מהצבא

מאת: ללקק את התות, נכתב ב 26.06.2021

נשארנו בן האחרונים , רוב הגדוד השתחרר ואנחנו נשארנו לחפיפה והחתמות .מי שעשה מילואים מכיר את זה שהרס"פים נשארים אחרונים כדי להעביר חתימות ולסגור פינות אחרונות , וככה יצא שרון ואני השתחררנו מאוחר בערב  , עייפים ומורעבים , רון גר בדרום הרחוק והיה ללא רכב ועייף מאד וברור שהזמנתי אותו לישון אצלי ולנסוע בבוקר , בוא אמרתי לו בוא לישון אצלי.

הגענו הביתה , ארוחת הערב היתה מוכנה , תכירי אמרתי לליאת זה רון , זאת אישתי ליאת כמובן שהודעתי לה מראש שאני מביא חבר לישון אצלנו . לכו להתקלח היא פקדה על שנינו הכנתי לכם מגבות ורון יש לך בגדים קצרים על המיטה בחדר האורחים גם שמתי מצעים נקיים, רון נכנס ראשון ואחרי כמה דקות יצא שהוא נקי ומריח טוב אחריו נכנסתי אני וכשיצאתי ונכנסתי למטבח מצאתי אותם בשיחה ערה על הא ועל דה , ישבנו לאכול ציחקקנו קצת שתינו איזו בירה והגיע הזמן ללכת לישון.

רון פרש לחדר האורחים וליאת ואני הלכנו לחדרינו 

נכנסנו למיטה והחלנו להתמזמז ,התפשטנו והתחלתי ללקק את אישתי מהצוואר מעסה לה את השדיים ומלקק לה אותם וידי השמאלית יורדת לכיוון עורוותה ובאצבעי מתחיל לעסות לה את הדגדגן , ואז היא לוחשת לי באוזן , חמוד החבר שלך , בא לי את שניכם , להביא לך אותו ? אני שואל וחשבתי שזה רק בפנטזיה , לא היא ענתה , אני אביא אותו  , אתה מסכים ?

הסתכלתי עליה המום אבל הרעיון היה כל כך מגרה שהסכמתי . לכי תביאי אותו אמרתי לה .

היא קמה ויצאה מהחדר עירומה לחדר שישן בו חברי למילואים , רון בחור צעיר רווק שרירי למדי בהחלט חתיך . ( עכשיו ליאת ממשיכה את הסיפור )

האמת שבעלי היה במקלחת ונשארתי עם רון לבד חשבתי לעצמי שהייתי רוצה לשכב איתו ושבעלי מיזמז אותי במיטה פינטזתי על רון , והנה אני מוצאת את עצמי עירומה הולכת לחדר שבו הוא ישן חרמנית ומתרגשת ויודעת שהולך להיות לי לילה מדהים .

פתחתי את הדלת ונכנסתי לחדר , רון כבר נרדם נשכבתי על המיטה ונכנסתי מתחת לשמיכה לידו והתחלתי לנשק לו את האוזן , הוא התעורר ולא כל כך הבין מה קורה כששלחת יד לעבר הזין שלו והתחלתי ללטף מה את עושה הוא שאל אבל לא התנגד , בא לך עלי שאלתי?
כי לי בא עליך הוספתי , כן אבל ...אל תדאג הוא מחכה לנו בחדר בוא . רון קם ומיד הפשטתי אותו מהבגדים , יש לו זין לא ענק אבל בהחלט מכובד שהיה נפוח מאד , לקחתי אותו יד ביד והלכנו לחדר השינה .

שכבתי עירום במיטה בציפיה לבאות , ופתאום הם הופיעו יד ביד עירומים בפתח החדר , לא יכולתי שלא להבחין בזיקפה של רון , גוף יפה ושרירי וחלק לאור האור העמום שדלק במסדרון , היא מיד הסתובבה אליו והצמידה את שפתיה לשפתיו בנשיקה חושנית ובידה השמאלית החלה ללטף את זיקפתו , שניה אחר כך היא ירדה על הברכיים ולקחה אותו בפיה במציצה ובידה חופנת את אשכיו  ,עיניה עצומות שהיא מגבירה את קצב המציצה ומחדירה את הזין עמוק יותר לפיה , קמתי ממקומי ונעמדתי סמוך לרון , לקחתי את ידה ושמתי על הזין שלי , היא שיפשפה לי ומצצה לו , ואחר כך מצצה לי ושישפשפה לו וחוזר חלילה , שלחתי יד והתחלתי ללטף את ישבנו של רון שעמד לצידי , רון הביט עלי וחייך . הרמנו אותה ולקחנו אותה אל המיטה והיא נשכבה על הגב כשרגליה פשוקות , רון נעמד על ברכיו סמוך לראשה והיא מיד לקחה את הזין לפיה 
הוא החל ללטף את שדיה וצבט את הפטמות , היא נאנחה בקול כשהזין של רון מזיין לה את הפה , אני נשכבתי בן רגליה והתחלתי ללקק לה את הדגדגן הנפוח שלה , ליקקתי מצצתי ונשכתי קלות , והרגשתי איך היא מזיזה את האגן מעלה ומטה עד שהרגשתי אותה גומרת ונרעדת כולה באורגזמה חזקה , קמתי ורציתי לחדור אליה ואז היא לחשה , אני רוצה את רון ראשון אני רוצה שרון יזיין אותי תתחלפו .

תפסתי את מקומו של רון בפיה של ליאת ורון התייצב בן רגליה מפשק אותה , מחזיק את הזין ומכה בו בעדינות על הדגדגן שלה , כמה מכות קטנות ואז הוא מתחיל לחדור לתוכה , זזתי לאחור כדי לצפות איך רון הסרס"פ מזיין את אישתי לידי במיטה שלי .
מזיין אותה מקדימה והופך אותה ומזיין אותה בדוגי בפראות עד ששנהם גמרו , היא בפעם המי יודע כמה והוא בפעם הראשונה . לקחתי קצת שמן שיש לנו בחדר שינה באתי לרון מאחור ונצמדתי אליו , קופפתי אותו קדימה שהוא מניח את ראשו על ביטנה של ליאת ,פישקתי את רגליו והתלתי לעסות לו את חור הישבן והוא לא התנגד , גם אני רוצה לגמור ואני אגמור לך בטוסיק אמרתי לו הוא שתק , חדרתי אתו בעדינות  והוא נאנח קלות , ליאת מחזיקה את ראשו על בטנה ומלטפת אותו ואני מזיין אותו ומגביר ומגביר עד שגמרתי בתוכו . שלשתינו נרדמנו על המיטה ובאמצע הלילה התעוררנו שוב לעוד סיבוב של כולם עם  כולם

 

 

 


ללקק את התות

ללקק את התות

  • זוג
  • נייד\ים מהמרכז
29.10.2021

המפנק4848

חבל על הזמן..מחרמן ומעמיד את הזין

30.10.2021

bluebrain

יפה ומחרמן.דעתכם על סיפור בתמונות?

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך