המתווכת נכסים שקיבלה בשתי החורים

מאת: term1676134849, נכתב ב 25.05.2020

לפני מספר שנים מכרתי נכס שהיה ברשותי ולשם כך נעזרתי במתווכת דירות שקיבלתי עליה המלצות טובות.

באחד הסיורים שערכה לצורך סקירת הנכס היא נכנסה לאחד החדרים וראתה שיש בו מיטת טיפולים, הסתכלה עליי בחיוך והמשיכה הלאה.

היות ועסקת המכירה הייתה קצת מורכבת אז לקח די הרבה זמן עד שנמכרה, בזמן זה היינו בקשר כמעט על בסיס שבועי בד"כ הייתי אני מתקשר על מנת לשמוע התפתחויות לגבי מכירת הנכס. במשך הזמן  נוצרה ידידות סביב הרקע שלי (גרוש ) והשיחות גלשו גם מעבר לתחום מכירת הדירה, סיפרתי אני על קורות חיי ולאט לאט היא גם שיתפה על בעלה , הילדים ומה שבניהם.

לאט לאט השיחות גם עסקו סביב מין ומיניות, מיכל(שם בדוי) עד לא מזמן עקרת בית במשרה מלאה ומחויבת החלה לפתח קריירה עצמאית ותוך כדי גם לגלות עולם חדש שלא היה מוכר לה, הילדים גדלו וחלקם כבר עזב את הבית ומיכל התפנתה לחשוב קצת על עצמה.

מיכל באמצע שנות ה- 40 שלה ממוצעת ציצי בינוני קצת מלאה ותחת עסיסי ,מעולם לא בגדה בבעלה ,למרות שהוא בוגד בה ללא הרף כך הבינה בדיעבד.

מידי פעם הינו נפגשים בנושא המכירה במשרד התיווך אבל בתקופה מסוימת הפגישות התקיימו בנכס, בימי שישי בעיקר ,ימים שאני לא עובד בהם. הפגישות  כמובן היו בנושא מכירת הנכס אך היה ניתן לחוש מתח באוויר כל פעם שהיו נפגשים. מה שגם עזר זה שתמיד הייתי דואג לתאם את הפגישה לאחר שאני חוזר מהים(סאפ) הייתי יוצא מהמקלחת מריח טוב ובדרך כלל גם בלי חולצה.

בהתחלה הייתה קצת נבוכה אך לאט לאט החלו הנגיעות הקלות על הזרוע ,הגב , התחילו מחמאות, היא עליי ואני עליה, כפתורים של החולצה נפתחו , הידיים החלו לגשש את גופנו, ידה ירדה לתוך התחתונים שלי וליטפו את הזין לפעמים גם הכניסה לפה ומצצה טוב. ידיי שלי פרמו את מכנסיה וניתן היה לראות כי מיכל היה חמה בטירוף והכוס שלה היה רטוב מאוד, אך זה לא נמשך מעבר לכך, מיכל פשוט לא הייתה מוכנה לשבור את הכלים לגמרי.

לעיתים בזמן הפגישות הייתי מנסה לשכנע אותה שאעניק לה עיסוי (אני בעל תעודת מעסה ויש ניסיון לא מועט בתחום) אך תמיד דחתה בנימוס , אמרתי את יודעת שבסופו של דבר זה יקרה. היא הסמיקה וחייכה.

הנכס בסופו של דבר נמכר אך שמרנו על קשר טלפוני כמעט יום יומי . בינתיים עברתי למקום חדש ויום אחד אני מקבל טלפון ממנה בשעות הערב שאלה מה אני עושה .עניתי ,כלום ,בבית רואה טלוויזיה , למה ?שאלתי, נראה לי שהגיע הזמן לבדוק אם המאסג' שלך שווה . לרגע שתקתי , לא ציפתי לשמוע את המלים הללו, בכיף עניתי, עשרים דקות אני מגיעה.

הלב התחיל לדפוק מהר , מיד התחלתי לסדר את החדר, הדלקתי חימום , הנחתי סדין לבן על מיטת הטיפולים , הדלקתי נרות  ומוזיקה שקטה ומרגיעה.

צלצול בדלת , אני פותח את הדלת ומיכל נכנסת, מורידה את המעיל ומתיישבת על הספה , אני מתיישב לידה ואני מרגיש שהיא לא שקטה , מתחילים בשיחה חסרת משמעות ואני שואל את מיכל , את נראת נסערת קרה משהו? מיכל לא ענתה , שאלה איפה היא יכולה להחליף בגדים. ליוויתי אותה לחדר הטיפול , הסברתי לה מה עליה לעשות ואמרתי לה ברגע שתהיי מוכנה שתקראי לי.

מיכל שכבה על בטנה, גופה היה חשוף מלבד החלק התחתון, בקול עדין לחשתי, במידה ואני מכאיב לך בקשי ממני ואני אעצור. אמרה בסדר והניחה את ראשה על המיטה.

לקחתי את השמן החם והחלתי לצקת על גופה, השמן נזל על גבה מהכתפיים לכיוון הגב התחתון , התחלתי להניע את ידיי לאורך גופה החלק ונראה כי מיכל מתמסרת לטיפול ונהנית ממגע ידיי .

התחלתי את העיסוי באזור הכתפיים, לאחר מספר דקות של עיסוי נראה כי החלק התפוס משתחרר ויכולתי להמשיך הלאה , המשכתי לעסות את גבה ואת אזור המותניים ומשקיע את כולי בלתת לה הרגשה טובה ונעימה.

סיימתי בחלקו העליון של הגוף ועברתי לרגליים , שוב יצקתי כמות נדיבה של שמן עיסוי על רגליה חלקות. מתחיל בכפות הרגליים ומשם ממשיך לשרירי התאומים כיוון הברכיים ועולה לירכיים, לש  את שתי רגליה, יוצק עוד כמות של שמן ממשיך בעיסוי והפעם מעסה את חלקה הפנימי של הרגל , הרגליים היו צמודות והגישה לא הייתה מלאה נראה היה כי גם מיכל הרגישה ומבלי לבקש מיכל פיסקה קצת את רגליה , וזכיתי להציץ לחלק הפנימי של התחתון.

המשכתי לעסות את רגליה , ממקד את העיסוי בחלקה הפנימי של הרגל והאצבעות מגיעות עד למעלה ונוגעות לא נוגעות באיבר מינה, החלטתי ללכת על צעד נועז ולראות עד כמה רחוק העיסוי ילך, התחלתי לעסות את הישבן אך התחתון הפריע ללא הודעה מראש התחלתי להוריד ממנה את התחתון מחכה לשמוע ממנה את המילה לא אך זו היא לא הגיעה, עכשיו כשפריט הלבוש האחרון כבר לא קיים ומיכל שוכבת מולי עירומה לחלוטין הרגשתי שכל המחסומים נפרצו והכל אפשרי,

חזרתי לעסות את הישבן , יוצק כמות נכבדה נוספת של שמן על הישבן כשחלק מהשמן נזל לרווח שבין שני פלחי הישבן , ידיי המשיכו לעסות את הישבן כל חלק זכה למלוא תשומת הלב ועל פי קולותיה של מיכל נשמע היה שמיכל נהנת מהמגע,

מיכל  פיסקה קלות את רגליה רומזת ומזמינה אותי לבין רגליה, ידיי גלשו לרווח שבין הישבנים זה עכשיו או לעולם לא אומר לעצמי, יד שמאל גלשה לכיוון הכוס והחלה לעסות את הדגדגן והשפתיים, עם היד הפנויה עיסתי את פי הטבעת מסביב לחור , מיכל החלה לנשום עמוק ולגנוח , ידיי המשיכו במלאכה שתי אצבעו כבר נכנסו עמוק לתוך הכוס שהיה רטוב ממיציה שנזלו החוצה , אצבע אחת גיששה את דרכה לתוך חור התחת ונבלעה בקלות , הקולות של מיכל גברו והאגן החל לנוע בקצב, האצבעות מידי פעם יוצאות החוצה ומשחקות בדגדגן שהיה נפוח ואדום, חזרו שוב לתוך הכוס והפעם כבר היו  שלוש אצבעות , בעדינות הוספתי עוד אצבע לחור התחת שנבלע בקלות ונראה שהחור מתרחב מהנאה..

עצרתי לרגע , למה עצרת שאלה מיכל בחוסר שביעות רצון, מיד ממשיכם, תרימי בבקשה את האגן אמרתי והכנסתי שתי כריות מתחת לבטנה , עכשיו התחת בלט החוצה שוב התחלתי לעסות לה את התחת, יד אחת חזרה לתוך הכוס מתחילה לאונן לה , הרטיבות של מיכל הטריפה אותי!

קירבתי את לשוני לחור התחת והחלתי ללקק לה אותו , מיכל השמיעה קולות של הנאה ותוך כדי אמרה, מעולם לא ליקקו לי את החור של התחת זו הרגשה מדהימה, המשכתי ללקק בעדינות ובתנועה סיבובית

איוש זה כל כך נעים , תעזרי לי קצת אמרתי , תיפתחי עם הידיים את התחת , מיכל מיד עשתה זאת ופיסקה את הישבן בעזרת ידיה , הלשון עכשיו כמעט ונכנסה כולה לתוך החור ומיכל בטירוף יותר עמוק צועקת,

האצבעות עדין עמוק בתוך הכוס והפעם כבר ארבע אצבעות יו אות ונכנסות, הכוס רטוב מאוד והיד שלי כולה רטובה

הנשימות של מיכל נהיות כבדות יותר האגן זז וזז אני מרגיש שהיא קרובה לגמירה , קולותיה הרמים מפלחות את השקט , כן תמשיח ללקק ולאונן לי יותר חזק יותר מהר ואני עושה כמצוותה.

ולאחר מספר שניות זה הגיעה מיכל מקבלת אורגזמה מטורפת היא צועקת ומתפתלת על מיטת העיסוי גופה מתכווץ ורועד, אני מוציא את האצבעות  מהכוס הרטוב , ניגש אליה נותן לה נשיקה על הלחי, זה היה מדהים, בחיים לא קיבלתי עיסוי כזה,

אני בטוח שלא קיבלת אני עונה ומחייך אליה.

 


term1676134849

term1676134849

18.6.2020

לוויתן

אהבתי.סיפור הזה חרמן אותי

4.12.2022

המפנק4848

מחרמן מאוד..הייתי מוכן לעיסוי כזה

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך