זיינתי את אמא של אשתי בבריכה

מאת: לתתולקחת, נכתב ב 03.05.2020

שמי דני(שם בדוי),  והסיפור שלי מתחיל ככה. 

אני ואשתי מיתר באנו לסופש במושב בדרום אצל חמותי,  חמותי ששמה קטי בת 45,  שיער קארה שטני, רזה אך עם חזה מלא, טבעי וגדול,  חמותי נשואה לבעלה כבר 25 שנה(טפס אותה פרגית מה שנקרא) ומנהל של מפעל שעובד 24/7. 

היה זה יום חמישי בצהריים שהגענו אליהם כמו בכל שבת שניה, נכנסנו לחדרה הישן של אשתי ופרקנו את התיקים שהבאנו איתנו,  בכל זאת באנו לסופש. ישבנו בחצר הבית בבגד ים להשתזף,  קטי יצאה החוצה לעשן ולהגיד לנו שלום. 

מיתר אמרה לאמה שתשים בגד ים ותצטרף אלינו להשתזף שיש שמש טובה והבריכה חמה (מהתענוגות של בית במושב שאפשר לשים בריכה גדולה בחצר), וכך היה אמה נכנסה לחדרה להחליף לבגד ים ויצאה אלינו בביקיני שהיה נועז נורא שהדגיש את החזה הגדול שהיה נראה כאילו רצה להתפרץ החוצה,  את ישבנה הגדול והעסיסי שקיפץ בכל צעד וצעד,  זו לא הייתה הפעם הראשונה שראיתי אותה בבגד ים אבל את הבגד ים הזה בחיים לא ראיתי. 

נשארתי בפה פתוח כאשר יצאה וניגשה אלינו ראיתי אותה שקלטה את המבט שלי וחייכה אלי ואמרה לנו להכנס איתה לבריכה,  השבתי בשלילה ואמרתי שעוד מעט אכנס לא רציתי להראות את הבליטה שהחלה לגדול במכנסיי במיוחד לא ליד אישתי.  מיתר וקטי היו בבריכה שחו והשתזפו אחת ליד השניה היה אפשר לראות בברור שאת הגנים קיבלה מאמה. 

עברו כמה שעות בעלה חזר מהעבודה כמו בכל ערב מאוחר ישבנו לאכול כולם יחד ונכנסנו לחדרים לישון. 

היה קשה ללכת לישון אחרי המחזה המדהים שהיה בצהריים,  החלתי לשלח ידיים לאישתי למזמז אותה אך היא אמרה שלא עכשיו שההורים שלה ערים עדיין ולא נעים לה והבטיחה שנעשה מחר,  הלכתי לישון חרמן מה שקנרא הוביל למה שקרה למוחרת. 

התעוררנו יחסית מוקדם בגלל שאשתי רצתה ללכת לקוסמטיקאית שלה שגרה במושב ולפגוש את החברות שלה שעדיין גרות באזור לפני שייכנס השבת,  היא הלכה לה על הבוקר ואני הכנתי לי טוסטים לארוחת בוקר. 

ישבתי לאכול ארוחת בוקר במטבח שאני שומע דלת נפתחת וקולות של שירה מתקרבים אלי,  הייתה זו קטי שיצאה מהמקלחת שמחה ומאושרת בחלוק קצרצר שביקושי הגיע לברכיים,  בוקר טוב אמרה לי ושאלה מה אני אוכל. 

-יש טוסטים שהכנתי אם את רעבה השבתי. 

-כן,  אני אקח לי אחד,  בא לך קפה אולי?

-כן אספרסו ארוך עם חלב חם בבקשה. 

כשניגשה להכין קפה החליק לחמותי הבקבוק חלב ונשפך על השיש והרצפה,  חמותי שהייתה חולת ניקיון לא יכלה לראות פרור מבלי לנקות,  ישר לקחה סמרטוט וניגבה את החלב על השיש קודם והתכופפה לנקות את הרצפה,  אך היא שחכה שהיא בחלוק ועוד בחלוק כזה קצר,  חשפה לי את ישבנה הערום קשה היה לפספס אך הזווית לא אפשרה לראות את מה שבאמצע,  אך עדיין ישבנה העגול והחלק שנראה בברור נורא היה מחזה מדהים. 

שאלתי אם היא צריכה עזרה וענתה שלא בעודה משפשפת את הרצפה וכל גופה זז איתה,  כשקמה הבחינה באוהל שנבנה במכנסיי,  ראיתי את חיוכה השובב כאשר הסתכלה עלי ואמרה אם באלי להצטרף אליה לבריכה אחר כך,  השבתי בחיוך ואמרתי ברור איזו מין שאלה. 

הלכתי לחדר להחליף לבגד ים ויצאתי לבריכה, קטי כבר חיכתה לי בבריכה שוכבת על הבן  במיטת שיזוף בבגד ים שאתמול לבשה. 

-בא לך למרוח לי שמן על הגב? שאלה אותי

-כמובן , תגידי לי איפה רק לשים. 

לא חיכתה שאסיים לדבר כאשר פתחה את החזיה ואמרה בכל הגב רגליים וידיים אני לא רוצה להשרף. 

השפרצתי לה שמן על הגב והיא קיפצה וצעקה "אהההה" בחושניות כאשר השמן הקר נגע בגבה. 

התחלתי במריחה של השמן על גבה העליון נוגע בשכמות ועובר לידיים וחוזר לשכמות ונכנס פנימה מעט,  ואחרי זה לצוואר כאשר שתי ידיי היו על צווארה ולחצו עליו קלות במעין מסאז' נאנחה שוב ושמתי אותה אומרת "אהממ כן זה טוב תמשיך", והתחלתי לרדת לאמצע הגב כאשר אני מורח את גבה וצדדיה ומידי פעם נוגע קלות בשדייה הגדולים שנמעכו הצידה,  לא הייתה שום תגובה ממנה כאשר נגעתי בשדייה,  וכל פעם נובע יותר ויותר עמוק שם,  עד שאמרה "נראלי זה מספיק שם אולי תמשיך בגב התחתון והרגליים? אני לא רוצה להשרף". 

המשכתי לגבה התחתון עד לקו התחתון שכמעט ולא חיסה דבר ואצבע אחת שנכנסה מתחת לתחתון ונוגעת בחריץ ,  מצחקקת לה ואומרת"דיי אתה מדגדג אותי",  "יופי יופי העיקר שאת נהנית" השבתי לה. 

כאשר עברתי לרגליה ישבתי באזור של כפות רגליה והרמתי אותן עלי,  מעסה לה את כפות רגליה החלקות והיפות,  ולאט לאט מתפס למעלה למעלה עד שהגעתי למפשעה,  הרגשתי חום באזור מפשעתה והרגיש שהיא חרמנית,  נכנסתי יותר ויותר עמוק עד שכמעט נגעתי בתחתוניה ואז היא אמרה לי "נראלי שמספיק ברגליים אבל פספסתה מקום אחד, אני לרוצה להשרף בטוסיק וצחקה",  לא היה צריך לומר לי זאת פעמיים וישר השפרצתי לה שמן ישבנה והתחלתי למרוח כאשר אני מועך ומפריד את ישבנה כך שמידי פעם איבריה מתגלים לי והבחנתי בכך שהיא רטובה,  ממש רטובה.  "בוא אני אמרח אותך עכשיו עבדת קשה אני לא רוצה שתשרף " אמרה קטי כאשר התרוממה ושמה יד על החזה שלא הסתיר דבר חוץ מאת פיטמותיה,  נשכבתי על בטני כאשר קטי השפריצה עלי שמן בגבי והתחילה לעשות בחושניות את גבי,  מידי פעם הרגיש לי כאילו משהו אחר נוגע בי ולא ידה ,  אך לא היה לי נעים להסתובב. 

כאשר עברה לרגליי לא היססה ומשכה את מכנסיי למטה וחשפה את ישבני,  "וואו איזה טוסיק לבן יש לך אמרה לי כאשר מורחת אותו בשמן ואומרת הגיע הזמן לשזף אותו גם קצת",  לאט לאט הרגשתי שידייה כבר לא באו למרוח אותי בשמן וידייה מתקרבות לכיוון הביצים והזין שהיה כבר נוקשה שעה. 

כאשר הגיעה לביצים השפריצה עוד שמן ואמרה שצריך עוד קצת שמן והתחיל למסאז אותם ותפסה את הזין ביד השניה ומשכה אליה ושימנה גם אותו "חשוב מאוד לא לפספס שום דבר "אמרה,  הסתובבתי אליה וגיליתי שהיא ממזמן בלי תחתון וכמו שחשדתי לא רק ידייה שימנו את גבי אלה גם שדייה היו ספוגים בשמן,   "אבל מה עם שעמון(בעלה) הוא עלול לחזור ולתפוס אותנו" בעודה מעשה לי את הזין בחושניות. 

"אל תדאג עד שהוא יחזור אנחנו כבר נישן" וניגשת עם פיה אל איברי ומתחילה למצוץ לי כאשר ישבנה חשוף וגבוהה כאילו מחכה שמישהו יבוא ויכניס לה מאחור. 

יד אחת תפסה לי את הזין חזק ויד אחת לטפה את ביציי כאשר היא עולה ויורדת עם פיה במהירות ומכניסה הכל עד הסוף לפיה ונחנקת קלות. 

ואז עלתה ואמרה" עכשיו תורי " והתיישבה עם ישבנה על פרצופי מבלי לחכות לתשובה. 

בעודי מלקק לה ודוחף את לשוני לתוכה היא החלה לנוע קדימה ואחורה וגונחת " כן כן זה טוב תמשיך"

לאט לאט היא מתקדמת יותר ויותר קדימה עד שלשוני מגיעה לישבנה לפי הטבעת "כ ןכן בדיוק פה כן"

כאשר מושכת בשערי ודוחפת ראשי לישבנה שאוכל להכניס לה את לשוני לתוך פי הטבעת (מיותר לציין שישבנה היה נקי וחלק)

ואז הרגשתי שהיא תופסת את ישבני ויורדת לי חזק ומהר כאשר כל הזין בתוך גרונה עמוק ועולה למעלה ויורדת במהירות,  כמעט שגמרתי עד שהיא עצרה וקמה ממני. 

"זה לא ייגמר ככה אמרה ומשכה את ידיי שאבוא איתה. "שב על שפת הבריכה " כאשר התיישבתי היא נעמדה מעלי והתיישבה עלי והחדירה את הזין לתוכה והחלה לרכוב עלי כאשר מיי הבריכה נוגעים לי בביצים,  לאט לאט אני מרגיש שאנחנו מחליקים ונכנסים עמוק יותר לבריכה עד שנפלנו שנינו לבריכה ושנינו התחלנו לצחוק והרגשתי את ידה מחזיקה בזין ובידה השניה מושיטה יד לישבני ליתר דיוק לפי הטבעת שלי ומשחקת קלות, 

הרגשה מדהימה בחיים לא חוויתי דבר כזה והייתי קרוב לגמור אבל לא הייתי מוכן לגמור ככה ואמרתי לה בואי צאי החוצה ושבי על 4 ותפשקי את ישבנך,  כך עשתה הרימה את ישבנה גבוהה ופישקה אותו כך ששני החורים שלה היו פתוחים לגמרי לבחירתי דחפתי אותו לתוך ישבנה בעוצמה והיא שצרחה שם "אההההההה כןן כןןן כןןן כןןן" הרגיש שהיא קרובה לאורגזמה החלטתי לשחק בדגדגנה בעודי מזיין את ישבנה לאחר מספר שניות שמעתי אותה צורחת " כן כן כן כן כןןן אני גומרת כןן כןןן" ושפריץ יצאה וכולה רעדה מה שגרם לי לגמור חזק 4 שפריצים חזקים לתוך ישבנה כשיצאתי החל לנזול שפיך מישבנה אל עבר הכוס הרטוב שכולה עדיין רועדת. 

נשכבנו זה לצד זו נחים ערומים ומותשים עד שאשתי חזרה מוקדם משחשבנו ונעמדה מעלינו עצבנית. . . המשך בחלק הבא במידה ותרצו  

 


לתתולקחת

לתתולקחת

  • גבר
חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך