פנטזיה מינית שמתממשת בין כותלי הבית

מאת: לוהטים אש, נכתב ב 02.04.2020

מרי הניחה מידה את הסיפור הארוטי אותו קראה במרוצת השעה האחרונה. מחשבותיה התרוצצו לכל הכיוונים שכן התיאורים המיניים עשו את שלהם ותחתוניה כבר היו רטובים למדי אך מצד שני הקולות של הילדים שהתרוצצו בינות לחדרים השונים, תוך שהם עולים ויורדים מקומת חדרי השינה לקומה שבה נמצאו הסלון והמטבח ציננו במעט את חרמנותה והיא היססה בטרם פנתה לממש את רצונה לספק את עצמה ואת רוני, בעלה. כבר קודם לכן היא שמעה כיצד הוא יוצא על בהונותיו מחדר השינה וכעת ביקשה למצוא אותו במהירות האפשרית מבלי להיתקל בילדים. היא הסירה במהירות את תחתוניה הרטובים ונעמדה כשהיא עירומה לחלוטין מול המראה הגדולה. היא סקרה את גופה החטוב, מיששה עם כף ידה את השד הימני שלה, שדיה היו שזופים במידה, עגולים ומעט גדולים, ניסתה לגרות את הפיטמה החומה באמצעות הציפורן הארוכה שלה ואז שבה ונזכרה כי הכוס שלה עדיין מרטיב את שפתיה התחתונות וכל מה שיכלה לדמיין כרגע זה זיון ארוך ועמוק. 

 

היא התאפרה קלות, עטתה על גופה את החלוק האדום שהגיע עד ברכיה, נעלה את כפכפי הבית שעקביהן הוסיפו לה סנטימטרים נוספים והחלה פוסעת בעדינות מפתח חדר השינה כדי לאתר את רוני. היות וידעה כיצד לטופף על עקבים היא פסעה במהירות דרך גרם המדרגות ואז קלטה במבטה כי האור בחדר השירותים המרווח שמיועד לאורחים דולק. ליבה החסיר פעימה קלה והיא הושיטה במהירות את ידה לידית כדי להיכנס פנימה. ההכרה שילדיה מתרוצצים בסמוך אליה רק חירמנה אותה יותר לקראת העתיד להתרחש בעוד רגע קט.

 

רוני כמעט ולא הספיק לומר לה שהוא כבר מסיים ויוצא אליה ומרי הייתה בתוך החדר, מתבוננת בבעלה כשהוא ערום כולו, יושב על האסלה השחורה ומתבונן בה כלא מאמין לנוכחותה. היא נשארה עומדת לידו ורק חשפה מעט את שדיה שהיו חופשיים והתנועעו קלות. רוני התעורר די מהר והזין שלו, למרות הישיבה והתנוחה הלא נוחה, החל מתקשה, ועדיין לא הבין מה זוממת אשתו. קולות הילדים שהחלו לריב כרגע מעבר לדלת נשמעו כמו משהו מרוחק ולא שייך לסצנת הפיתוי של מרי. היא לא המתינה זמן רב וברגע שאיברו הזדקר לחלוטין ובצבץ מתוך האסלה, היא התיישבה על רגליו המקופלות כשפניה מופנות לדלת שעלולה להיפתח בכל רגע ואיפשרה לו להחדיר את הזין שלו ישירות בין רגליה לתוך הכוס הרטוב שלה. היות והתיישבה עליו ניטלה ממנו היכולת לנוע בתוכה בחופשיות והיא החלה להניע את האגן כך שנראה היה כאילו היא רוכבת עליו, יותר נכון, על הזין שלו. רוני החל להשמיע קולות הנאה ומרי חשה כיצד המיצים שלה מטפטפים ונוזלים על ירכיה. השפשוף בתנוחה הזאת גירה היטב את הדגדגן שלה ומבחינתה אפשר היה להמשיך כך עד לגמירה מוחלטת. 

 

אחד הילדים הפריע את מנוחתם עת החל לדפוק בחוזקה על דלת חדר השירותים. "אמא, איפה את?" החל לקרוא ואז התרחשו שני דברים בו זמנית: אמא קמה מיד ופנתה לצאת מבעד לדלת ואבא נותר כך סתם עם זין עומד ורטוב.

 

אחרי שבנה של מרי נרגע וחזר לריב עם אחיו האחרים נזכרה שעדיין לא באה על סיפוקה ונזכרה שאף רוני נותר עם הזדקרות קשה. היות ושמעה מים זורמים במהירות הבינה שויתר וכבר הוא יוצא מחדר השירותים. היא ביקשה להמשיך להתענג איתו ופנתה לחפש מתחם אחר בבית לצורך כך.

 

סריקה מהירה של חדרי הבית נתנה למרי להבין שאין באמת מקום פנוי בשלב זה של הבוקר כאשר כל בני הבית מתרוצצים מסביב ואף קיימת אפשרות שיגיעו אליהם בני משפחה נוספים. היות וחשה את הרטיבות בין רגליה מיהרה אחרי בעלה שנראה היה שעושה דרכו לקומה העליונה בבית. הם נפגשו בדיוק בסמוך לכניסה לחדר השינה אך רוני ציין מיד: "אנחנו לא יכולים להיכנס עכשיו למיטה לזיון פראי, מישהו לבטח יבוא להפריע לנו בדיוק באמצע, כמו קודם". מרי הנהנה לאות הסכמה אך לא נעצרה אלא המשיכה ישירות לחדר הארונות שהיה מעט נסתר בדופן החדר וכלל מעבר למדפים הרבים שהיו בו גם מעין דרגש ארוך שהיה גבוה מן המקובל ויצר מעין מיטה צרה.

 

מרי שאלה קצרות: "מקדימה או מאחורה ?" למרות שידעה זה מכבר שרוני מעדיף לחדור אליה מאחור. היא רכנה במהירות על מרפקיה, רגליה מקופלות מעט, כפכפי העקב עדיין מונחות על כפות רגליה, כפות ידיה אוחזות את קצה הדרגש, ציפורניה הארוכות והמטופחות מונחות קדימה והחלוק האדום שלה מופשל מעט כלפי מעלה. 

 

המשחק המקדים היה הרחק מאחוריהם. הצפייה באשתו המושכת עשתה את שלה ורוני כבר התבונן בזין שלו שהגיע למלוא הזדקרותו כעת. כעת התקרב עם פניו כשהוא כורע ברך והחל ללקק את הדגדגן של מרי שבלט מעט החוצה וכמו דרש את תשומת ליבו המיידית. אנחות קלות בקעו מפיה, אנחות שהתחלפו במהירות בדרישה חדה "די, אני לא יכולה יותר להתאפק, תפסיק לרדת לי, אני חייבת להרגיש את הזין שלך עמוק בתוך הכוס שלי, תזיין אותי עכשיו חזק". רוני נעמד, אחז קלות בחמוקיה העגולים ואז החל לקרב את הזין שלו כשהוא ממשש קלות את הפתח שלה. הוא חש מיד שהכוס שלה כבר די פתוח, רטוב למדי, אולי כבר יותר מידי, ובעיקר והכי חשוב, רוני חש בחום הרב שעטף אט אט את הזין שלו תוך כדי כך שהוא מחדיר אותו עמוק עמוק פנימה. הזין היה מעט ארוך מהממוצע ועל כן בכל שנייה נתונה הוא יכול היה לחוש ברטיבות האינסופית של אשתו, גם כאשר הזין שלו עשה דרכו פנימה וגם כאשר יצא מעט החוצה. הזיון הזה היה נמשך לבטח עד שרוני יגמור עמוק בתוך הכוס החם והרטוב של מרי, אבל זה לא קרה.

 

אחד הילדים פתח את דלת חדר השינה ולמזלם הציר שלה חרק מעט. רוני היה קרוב לגמור ומרי הרגישה כיצד אורגזמה חזקה מתחילה להתפוצץ בקרבה. הוא הוציא החוצה את הזין שלו והיא קמה מיד מכסה בחלוק האדום את ערוותה השופעת החוצה, ומצמידה אותו היטב לשדיה. הם התבוננו זה בזה, חייכו מעט, קריצה של רוני רמזה למרי כי ישנה פינה נוספת במרחב הבית שם יוכלו סוף סוף להגיע לפורקן מלא.

 

מרי בררה במהירות היכן מתרוצצים הילדים. לאחר שמצאה אותם ציינה בפניהם שאמא נכנסת להתקלח ואבא חייב להתגלח ולהתקלח בטרם יצאו לפעילות מחוץ לבית. כל הילדים הנהנו לאות הסכמה וירדו לאכול במטבח.

 

היה זה האות עבור שניהם. מרי נכנסה מיד לחדר, פשטה את החלוק, הסירה את כפכפיה, נעמדה מול האמבטיה והמתינה לזרימה של מים חמים. היות והחדר מצופה במראות היא יכלה להבחין במהרה בפטמות הזקורות שלה, בערוותה הרטובה ואצבעותיה הארוכות כבר ביקשו לגעת בעצמה, אוננות הייתה חביבה עליה תמיד, בכל מצב. רוני פסע לחדר מיד אחריה. הוא הסיר את תחתוני הבוקסר הרחבים שלו ורק אז יכלה מרי להתבונן שוב בזקפה שכמעט לא עזבה אותו מאז המפגש המוקדם בחדר השירותים. מרי כבר שטפה את גופה במים חמימים כאשר רוני הצטרף אליה, החל לנשק את שפתיה הבשלות ואז לשונותיהם נפגשו לנשיקה עמוקה ורטובה. 

 

במהירות החליפו כיוונים. רוני נעמד מאחורי מרי תחת זרם המים והחל לעסות בעדינות את שדיה החמים. ידו נגעה בדגדגן שלה שהיה נפוח ובולט למדי. ידה שלה כבר עיסתה בקצב הולך וגובר את אחוריו, במיוחד את הרצועה שבין פי הטבעת שלו לבין אשכיו. הגירוי הזה נמשך מעט. שניהם כבר היו כל כך חרמנים זה על זה שלא נדרש עוד פיתוי מקדים.

 

מרי התכופפה מעט עד שהטוסיק שלה התרומם ואז רוני כיוון את הזין שלו שעמד להתפוצץ וחדר לתוך הכוס הרטוב ממילא. החדר כבר היה אפוף באדים חמים, מים זרמו מכל עבר ובני הזוג הזדיינו במרץ. רוני המשיך להיכנס ולצאת במהירות הולכת וגוברת, מרי המשיכה לגנוח ויחד עם זאת יד אחת שלה המשיכה לעסות ישירות את הדגדגן שלה והיד השנייה ליטפה בעדינות את שק האשכים שלו. רוני לא יכול היה להתאפק עוד. זרם עז של זרע חם נפלט בתוך הכוס ואט אט החל לנזול על רגליה של מרי עד שנשטף בזרם המים. מרי המשיכה לגרות את עצמה, שתי אצבעותיה מגרדות את הדגדגן שהיה כבר כה מגורה ואז בתוך דקה ארוכה פלטה צווחה שיחד עימה נוזלים רבים פרצו מתוך הכוס שלה ונשטפו לאמבטיה. רוני קרב את פניו, נשק לה והוסיף: " אני כל כך אוהב לראות אותך גומרת לידי".

 

מרי נשטפה ויצאה כדי להתלבש ולפנות לילדים ורוני המשיך להתגלח ולהצטרף אליהם. 


לוהטים אש

לוהטים אש

  • זוג
  • מאזור הצפון
2.4.2020

לוויתן

אהבתי

8.10.2020

want2try

אהבתי

15.2.2022

סקסססס

באלי גםםם

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך