חובשת תורנית גולשת בסווינגינג

מאת: אלי21, נכתב ב 01.07.2019

הכל התחיל שעליתי משפט אצל המגד. הוא נתן לי 21 יום ועל מה? על זה שאמרתי לחייל שהוא סמרטוט שמוותר לעצמו. המגד אמר שהוא רואה בזה דוגמה רעה למפקד והנה הגיע היום של המשפט. היה זהו יום חמישי- כל הפלוגה יצאה ורק אני ועוד שני חיילים נשארנו. מה אני אמור לעשות כל הסופש? רציתי להיכנס לחדר ולא לצאת משם עד יום ראשון, אבל אחד מהחיילים ברוב חוכמתו הצליח לקבל חתך מסכין אז לקחתי אותו למרפאה שבה היה אמור להיות חובש תורן. כשהגענו דפקתי על הדלת, אבל לא ענו ואמרתי לחייל לחכות בחוץ ונכנסתי פנימה.

 

הלכתי לכיוון החדר של החובש תורן, הדלת הייתה חצי פתוחה אז ניגשתי אליה שניה לפני שהספקתי לדפוק על הדלת עצרתי את עצמי, כי משהו תפס את לי את העין..על השולחן היה מונח מחשב נייד שהופיע עליו אתר סווינגינג!! אתר שאני עצמי מבלה בו לא מעט. אבל לא היה אף אחד בחדר.. בהתחלה הייתי קצת בהלם ואז נזכרתי שאני לא החייל היחיד שמלא בהורמונים ואין בזה שום דבר רע. לפתע שמעתי קול של הורדת מים בשירותים שהיו בהמשך המסדרון. הרעש הגיע משירותי בנות! לא חשבתי יותר מדי ואמרתי בקול "היי אחי אתה חובש תורן?" במקום שיענה לי קל בס גברי, ענה לי קול נעים לאוזן "זאת חובשת תורנית ושניה אני איתך." הייתי בהלם יכול להיות שהחובשת הייתה באתר???

 

שהיא יצאה מהשירותים היא מיהרה לכיוון החדר לסגור את מסך המחשב אבל אני חושב שהיא שמה לב שחייכתי חיוך קטן ומבין.

היי אני דנה ואני החובשת תורנית במה אני יכולה לעזור לך המפקד? 

אההה אני נאור והושטתי לה את היד לשלום .

היא לילה לי את היד לא יכלתי להיתעלם מהמגע הרך שלה

על כף ידי.. ומשום מה לא הורדתי את היד ופשוט נשארתי שם עומד לוחץ לה את היד ממושכות.

"אה כן סליחה פשוט יש לי חייל גאון שחתך לעצמו את היד" - אמרתי לה.

"אין בעיה", היא ענתה, "נטפל בו בשניה ואני יוכל לחזור לעבודה ממקודם"

לא יודע למה אבל אמרתי "כן אני בטוח שהיית עסוקה. היא חייכה.. 

תוך כדי שהיא חובשת לחייל את היד דיברנו קצת והסברתי לה שאני לבד בפלוגה כמובן שליד החייל לא סיפרתי לה את הסיבה. היא הספיקה לספר לי שהיא חדשה בבסיס ועוד לא מכירה אף אחד ושזו התורנות סופש הראשונה שלה.

"זהו, החייל שלך חבוש רק שיבוא בערב להחליף תחבושות ולשמור על החתך נקי."

הודתי לה ונפרדנו לשלום.

 

רציתי להמשיך להישאר שם ולדבר עם דנה אבל החייל היה איתי. בדלת היציאה מהמרפאה שלחתי את החייל שיתקדם לכיוון הפלוגה וחזרתי לבפנים. הייתי חייב לדבר איתה, למרות שלא ידעתי מה להגיד.. חזרתי לכיוון החדר טיפולים תוך כדי שאני בכוונה עושה רעש כדי שלא תווצר סיטואציה מוזרה כמו ממקודם. "אהה היי סורי שחזרתי ואני חופר לך פשוט רציתי לדעת איפה למצוא אותך במקרה חירום אם יהיה משהו בשבת"..היא חייכה אלי ואמרה "אני פה רוב השבת ואם אני לא נמצאת אתה יכול להיתקשר אלי לנייד." והיא נתנה לי את המספר. ושוב נפרדנו לשלום..

 

בארוחת ערב פגשתי אותה שוב ובגלל שהיינו בין היחידים התיישבנו אחד ליד השניה ודיברנו קצת על השירות הצבאי. סיפרתי לה על ההכשרה, על קורס מכים ועל התכנונים שלי בהמשך. היא סיפרה לי על הטירונות שלה ועל כמה שהיא התרגשה לקבל את התפקיד אצלינו. צחקנו ואמרתי שלפי איך שהכומתה שלה ניראת רואים שהיא צעירה וחדשה פה. היא צחקה לכיווני ואמרה "זאת לא אשמתי שאני לא יודעת לשפצר." בתגובה ישר אמרתה לה מזל שיש לך אותי בשביל זה. אני ישפצר לך את זה אם את רוצה. ומתי תחזיר לי היא שאלה? אני יש לי משהו לעשות בפלוגה ואז אני יוכל לעבוד על זה. את תהיי במרפאה עוד שלוש שעות שאלתי את דנה. כן אני חייבת להמשיך לעבוד מקסימום תתקשר ואני אבוא אליך.

 

יותר מאוחר באותו ערב אחרי ששלחתי את החיילים לישון ישבתי וסיפרתי את הכומתה שסיימתי שמתי לב שכבר עברו שעתיים מהמועד הנקוב שנתתי לדנה חשבתי אם ללכת למרפאה ובסוף החלטתי להיתקשר. צלצול ראשון, שני ובצלצול השלישי ענה לי קול מתנשף הלו מי זה. עניתי לה היי זה אני נאור הכומתה שלך מוכנה. בתגובה שמעתי עוד שתי התנשפויות והיא אמרה אני בריצה בדיוק עכשיו עוד עשר דקות במרפאה מתאים? עניתי לה שכן ברור וניתקתי. כבר אחרי חמש דקות עמדתי מחוץ לדלת המרפאה מחכה לדנה. ובדיוק בזמן היא הגיעה מתנשפת אחרי ריצה לבושה בטייץ שחור וחולצה סגולה דריי פיט צמודה. אפילו היי לא אמרה רק וואו איזה חום. משוגעת מי רץ בחום הזה היא חייכה אלי רק משוגעת כמוני. היא התעקבה שניה עם המפתח במנעול ולא יכולתי להיתעלם מהישבן העגול שלה שהיסתכל עלי בהתרסה זה היה עכוז מדהים שני פלחים מסותתים ארוזים בתוך בד צמוד שעוטף אותם.

 

היי תני לי לעזור לך עם המפתחות אמרתי תוך כדי שאני לא מוריד את העיניים שלי מאחוריה. היא הביאה את הראש שלה לכיווני ואמרה תודה אבל בהחלט שמה לב לאיפה העיניים שלי היו. פתחתי את הדלת ונכנסנו. תדליק את המזגן בחדר טיפולים אני שניה הולכת למזוג לי מים. שהיא חזרה לחדר טיפולים המזגן כבר עבד אבל עוד היה חם. אז הנה הכומתה שלך אמרתי כל אחר יד רוצה למדוד?היא צחקה ואמרה למה לא. והנה היא מולי עם טייץ שחור וחולצה צמודה מניחה כומתה על הראש היה בזה משהו סקסי שלא יכלתי להוריד את העיניים נפלט לי "וואו." אהבתה -היא שאלה. עניתי את יפה..כאילו יפה לך מאוד והסמקתי.

 

הייתה שתיקה באוויר ואז היא אמרה לגבי מקודם שהייתה אם החייל שמתי לב שראיתה את מה שהיה לי עם המחשב מקווה שלא עולים לך כל מיני מחשבות עלי שאני איזה מוזרה אני פשוט אוהבת לקרוא את הסיפורים המתפרסמים שם באתר. עניתי לה מיד 'לא, לא, ממש לא חשבתי שאת מוזרה".. והוספתי בלי לחשוב בכלל אני עצמי גם קורא של הסיפורים באתר הזה. והשתיקה חזרה.. עדיין חם אמרתי לאחר מספר דקות. כן המזגן פה מקולקל קצת אתה יכול להוריד את החולצה אם בא לך..חשבתי על זה מספר רגעים ושאלתי מה יקרה אם מישהו יכנס? אני ינעל את הדלת אין לך מה לדאוג היא ענתה. וזה לא יפריע לך להיות עם גבר שהרגע הכרת בחדר נעול והוא בלי חולצה. בפשטות היא פטרה אותי בנחרת בוז והלכה לנעול את הדלת.

 

הורדתי את חולצתי תוך כדי שאני מפטיר לכיוונה הייתי ממליץ לך גם להיפטר מהשכווה העליונה שלך. לא חשבתי אחרת היא אמרה והרשימה את החולצה כלפי מעלה .נשארנו עומדים אחד מול השני היא בחזיה ומכנסי טייץ אני עם מכנסי דגמח היא החזירה לראשה את הכומתה ושאלה בשובבות נו איך עכשיו?אהבת?.מאוד אהבתי תמשיכי כך ואני יתאהב לגמרי.אולי אני אמשיך היא קרצה.

רציתי לשבור את הקרח והשאלה הראשונה שיצאה לי אז איזה סיפור אהבת באתר?היא חשבה קצת ואמרה אני לא אוהבת סיפור ספציפי אבל בכל סיפור אני מכניסה אותי לנעלי הדמות הנשית ומנסה לשחזר את הרגשות שלה או מעשים שלה כאשר מדובר בסיפור סולו. מה זאת אומרת משחזרת מעשים? שאלתי. אתה יודע נוגעת בעצמי במקומות שמתואר. וואי לתשובה כזאת לא ציפתי אבל למה? גם אני מאונן תוך כדי שאני קורא באתר.

 

כן גם אני לפעמים משחזר מעשים אם את קוראת לזה כך אמרתי. היא רק חייכה והורידה את העיניים למטה בבישנות נעצרת לרגע במפשעתי בוחנת את הזקפה שלי שנעמדה ממזמן. בלי לשים יד הנחתי את היד מעל המכנס.. זה בסדר אין לך מה להתבייש היא אמרה אז הורדתי את היד. למען האמת הייתי שמחה לראות עוד היא זרקה לכיווני. אהבתי לאיפה שהשיחה הלכה אז העזתי ואמרתי גם אני ישמח לראות ממך עוד.

 

תוריד מכנס היא אמרה ופשטה את החזיה שלה כלפי מעלה יתנו לי להגחד לכם היה לה חזה מדהים זוג שדיים עגולים וזקופים, כל אחד עם פיטמה ורודה עומדת ונוקשה שמסביבה עטרה בהירה. החזה שלה עלה וירד בהיתרגשות וראיתי את הציפיה בעיניים שלה שהתחתלתי להוריד את המכנס שהוא היה בגובע הברכיים דנה התקרבה אלי והניחה לי יד על הזין מעל בד התחתון. בתגובה הנחתי לה יד על החזה מרגיש את המשקל בודק את המרקם בלי לחכות יותר מדי הורדתי את ראשי לכיוון החזה והתחלתי לנשק ולמצוץ לה מהפטמות.. נהנה לשמוע אותה גונחת חלושות באוזן שלי.

 

היא הכניסה את היד לתוך הבוקסר וכבר תפסה את איברי בעוד אני מטפל לה בשדיים ושולי יד לקדמת המפשעה שלה מרגיש את החום והלחות מעבר לבד. התחלתי לאונן לה מעל המכנס והיא לי בתוך הבוקסר שלחתי את ידי השניה אל תוך הטייץ טופס את ישבנה ונהנה מהמגע הלרגע הפסקתי לאונן לה והורדתי לה את הטייץ היא לא נשארה חייבת והןרידה לי את הבוקסר.

 

שב היא ציוותה עלי והצביעה על הכיסה התיישבתי ודנה ירדה על הברכיים שלה ליידי והתחילה ללקק לי את את הזין עולה ויורדת עם הלשון לכל האורך. נעצרת בראש הכיפה ושולחת לשון בצורה מעגלית דואגת שלא לפספס שום נקודה.
אחרי שכבר היה רטוב במידה מסויימת מהרוק שלה היא התחילה להכניס את ראש האיבר לתוך הפה שלה כובשת סנטימר ועוד סנטימטר נעצרת בחצי ייוצאת לנשום, לא מוותרת וחוזרת לעוד נסיון שבו למרבה ההפתעה היא מצליחה להכיל את כל 21 הסנטימטר שלי. היא נשארת שם מספר שניות ויוצאת לנשום, משאירה אותי עם רוק אחריה.. זה היה יותר מדי בשבילי, הייתי צריך הפסקה לכן העמדתי אותה והתחלתי שוב לטפל ציצים שלה תוך כדי שאני מוביל אותה למיטת הטיפולים..

 

הושבתי איתה על המיטה שרגליה כלפי והתחלתי לרדת עם נשיקות לכיוון קודש הקודשים שלה. שכבר הייתה קרוב היא עצרה אותי, ראיתי את מבטי החרטה שהיא אמרה אני מזיעה לא שם עם הלשון.. בבקשה בפעם אחרת .כיבדתי אותה במיוחד שכני מצפה לפעם האחרת- במקום לשון שלחתי את ידי והתחלתי לאונן לה תוך כדי שאני מחדיר לה את האמה ומשחק עם האגודל בדגדן. היא גנחה בקול והתחילה להזיז את האגן שלה לכיווני בקצב אחיד מזיינת את עצמה על האצבע שלי. הוספתי עוד אצבע מה שגרר עוד גניחה קולנית מצידה..

 

בבקשה תכניס לי אותו אני רוצה להרגיש אותו היא תפסה בזין שלי וקירבה אותו כלפיה .לא הייתי צריך שהיא תבקש שוב. לקחתי את ראש הזין וקירבתי אותו לשפתיים הורודות שכאילו נפתחו בשבילי וביקשו לחבק את הכלי שלי. עמדתי שם וקצת שיחקתי בשפתיים, מעביר את ראש העיבר מצד לצד מלטף איתו את הכוס שלה. דנה כבר הייתה חסרת סבלנות ותפסה בי עם שתי רגליה וניסתה לדחוק אותי אליה. לכמה רגעים התנגדתי, אך לבסוף החלטתתי שהגיע הרגע. הכנסתי את ראש הזין לכוס הרטוב שלה שנטף צוף שומע אותה בתגובה משחררת גניחה קולנית לאוויר החדר. כן תכניס היא גנחה לי! לאט לאט הכנסתי לה מרחיב לה את הכוס עוד ועוד עד שכולי היה בפנים. נשארתי בפנים מספר שניות בשביל לתת לה להירגע והתחלתי לזוז בתוכה כמעט מוציא את כולו ואז חוזר במכת אגן חזקה ודוחף לה את כולו לבפנים. ובכל פעם שכזו דנה גנחה בקול וכמעט שצעקה כן תכניס לי. הגברתי לאט לאט את הקצב סוחף את דנה לאורגזמה ראשונה שלה להערב..

 

הרגשתי את רגליה נצמדות אלי ולוחצות עלי להיכנס עוד יותר עמוק ידעתי שהיא גומרת הריח שלה נישא באוויר החם של החדר אבל לא נצרתי לשניה שמרתי על קצב אחיד נותן לה להנות מהאורגזמה כמו שצריך. החלטתי לגוון וביקשתי ממנה לרדת מהמיטה ולהיסתובב בגווה אלי ושהיא תישען על המיטה. התחלתי לזיין אותה בדוגי זיון מהיר תוך כדי שאני נצמד אליה מאחור ולש לה את החזה.. הורדתי מעט את הקצב על מנת לשצור על גמירה יותר ארוכה, שלחתי יד לכיוון הפה ונתתי לה למצוץ לי את האמה. רצתי לענג אותה בכל המקומות שהאצבע הייתה רטובה מספיק, לקחתי אותה והתחלתי לשחק עם החור של העכוז שעד עכשיו הסתכל עלי בגירוי בהתחלה זה היה עיגולים קטנים מסביב ממש כמו עיסוי ותוך כדי שאני דואג להוסיף רוק מדי פעם לאט לאט.. הכנסתי לה את האמה עד החצי מתחיל לפמפם עוד ועוד.

 

זה היה יותר מדי מחרמן הרגשתי בביצים שלי שהזרע נבנה ורוצה לצאת. אמרתי לדנה שאני עומד לגמור. בתגובה היא הוציאה אותי ממנה, הסתובבה והתיישבה על קצה המיטה. אני רוצה שתסתכל לי בעיניים שאתה גומר. חזרתי ישר לבפנים לא מוריד ממנה את העיניים, טוחן אותה בקצב מהיר והיא גונחת וצועקת. הנה אני באאאאאאא ואני אומר לה חכי לי אני גם בא היא תפסה לי את הישבן ודחפה איתי יותר ויותר עמוק עד שהרגשתי את זה כבר מתפרץ.

 

אני גומר דנה אני גומר!!! שניה לפני שהשפרצתי הרגשתי את רגליה נסגרות עלי וגמרנו ביחד באורגזמה משותפת.. אחרי שיצאתי דנה ירדה על ברכיה וניקתה עם הלשון את השאריות שנשארו עלי דואגת להעמיד לי אותו על הדרך.

 

זה הולך להיות סופש מעניין היא אמרה והלכה לחדר השני למזוג לנו מים..


אלי21

אלי21

  • גבר
  • פרופיל מוודא
  • מארח\ים מהמרכז
19.8.2019

באנו להנות

סיפור מדהים וסוחף כתוב בשפה מענינת

12.1.2020

חזה ענקק

זה סיפור כל כך טובבב

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך