חופשה נעימה

מאת: צוות האתר, נכתב ב 23.07.2017

אין כמו חופשה בעיירה נידחת, רחוק מהעין ורחוק מהלב. הגענו למצפה רמון למלון פונדק רמון. אשתי אהבה מאוד 
את השקט והשלווה, את הלובי הקטן עם האח שבפינה. רצינו חופשה מרגיעה ומקום כזה היה מתאים יותר מאשר 
חופשה במקום מלא אנשים.


לאחר ארוחת הערב, יצאנו לחקור את רחובות העיר. השעה הייתה שמונה בערב, וכבר לא ניתן היה לראות נפש חיה ברחוב. אחרי כשעה של הליכה החלטנו לנוח בגן הציבורי והתיישבנו על הספסל הראשון שראינו. הגן היה די חשוך וניתן היה לראות את הכוכבים מנצנצים ביריעה ענקית המכסה את השמיים. ישבנו כך כחצי שעה עד שהחלטנו להמשיך את ההליכה. 


ירדנו במורד השביל עד לנקודה בה הסתיים בגשר העובר מתחת לביש הראשי. "תראי איזה מקום נחמד" קרצתי לאשתי. "אל תתחיל עם זה פה מתוק שלי" אמרה בחיוך, "יכול לעבור פה מישהו" "בואי ניכנס מתחת לגשרון הזה" אמרתי, מצביע אל עבר הגשרון החשוך. 


לפני שהספיקה לומר משהו, משכתי אותה לעבר הגשרון והצמדתי את גבה לקיר. נישקתי אותה על פיה והיא נענתה מיד בנשיקה לוהטת. יכולתי להרגיש שאנו על קרטונים גדולים הפרושים על הרצפה. ידי נתחבה מתחת לשמלתה, חש את בטנה התפוחה מעט, ואת שדה החמים. 

 


ידה נשלחה אל מכנסי ושלפה במיומנות את איברי ובלא שהות ירדה על ברכיה והחלה מלקקת את ראשו וממלאת בו את פיה. ידיי ליטפו את שיערה בעודה מניעה באיטיות את ראשה בתנועות ארוכות. לפתע שמעתי רעש מתוך החשיכה. היה זה רשרוש רגליים על אחד הקרטונים שבתוך הגשרון. 


הבטתי לכוון הרשרוש ולתדהמתי ראיתי בחור עומד במרחק כמה מטרים מאתנו. אשתי הייתה עסוקה בליקוק ומציצה ולא שמה לב למתרחש ואני בחנתי את הגבר הזר. הוא נראה לי בן עשרים ומשהו. שיער ארוך ונאה גלש עד לכתפיו הרחבות. סרקתי אותו במבטי מלמעלה עד למטה. 

על חולצת הטי הלבנה שלו היה מצוייר עלה של מריחואנה. מתוך מכנסיו כבר היה שלוף איברו הנאה והגדול, כשהוא מלטף אותו בתנועות ארוכות ועדינות. לשונה של אשתי עינגה אותי כל כך, עד שהסטתי את מבטי 
מהבחור ועצמתי את עיני כשראשי מוטה כלפי מעלה. 

כך עצמתי את עיניי דקה ארוכה מניח לתחושות האדירות למלא את ראשי. ברקע שמתי לב למשהו. התנועות של אשתי כבר לא היו איטיות ומוזר היה לחוש את ראשה נחבט על בטני ואנחות בוקעות מגרונה. 
פתחתי את עיניי והורדתי את ראשי מטה. 

התברר לי כי הבחור לא בזבז זמן מיותר. לאחר שראה שאיני מוחה על כך שהוא מציץ בנו ואף עצמתי את עיניי, ניגש בשקט אל אשתי מאחוריה. מבלי להביט לאחור לבדוק מי הוא הגבר אשר מרים את שמלתה מאחוריה, הניחה לו ללטף את ירכיה החמות. 

 


עיניה היו עצומות והידיעה שגבר זר שאינה רואה את פניו מלטף את ירכיה בידיו החסונות. היא חשה את איברו מתחכך בתחתון הרטוב שלה ובין ישבניה. באצבעו הסיט את תחתוניה וחדר לתוכה בלא קושי. הוא לא טרח להפשיל את מכנסיו ואיברו היה בתוך אשתי דרך הרוכסן של מכנסיו. 

הוא נע בתוכה באיטיות כשהוא אוחז במותניה ועוצם את עיניו. למראה הגבר החטוב הבועל את אשתי מאחור, הרגשתי שאני עומד להתפוצץ בכל רגע. תוך שהוא נע בתנועות גמישות הוא החל ללטף את שדיה כשהוא 
אוחז בהם מידי פעם כדי להעמיק את חדירתו. ואז חדלה והוציאה את פיה מאיברי, ממלטת אנחות רמות מפיה, בעודה חשה באחיזתו החזקה במותניה. 


"אהההההה" נאנק כשהוא ממלא אותה בזרעו החם. הם הגיעו יחדיו לאורגזמה ארוכה כשהוא יורה לתוכה מטען במשך שניות ארוכות. כבר לא יכולתי יותר והתחלתי לפרוק על גופה ושדיה מטחים של פורקן. הוא אחז קלות בסנטרה ונשק לה.עתה סובבה את ראשה לאחור וראתה את פניו הנאות. 


אשתי נענתה לנשיקתו מייד ולשונותיהם שיחקו זו בזו. "היה מדהים, תודה" אמר לפתע עם חיוך קל והחל פוסע אל מחוץ לגשרון. לאחר שאספנו את נשימתנו בחזרה, יצאנו מן הגשרון לגן. האוויר היה צח וקריר ואנו עשינו את דרכנו למלון. נרדמנו במיטה הרכה לאחר שעשינו אהבה כששנינו עדיין מגורים מהחוויה בגשרון הקטן. 


צוות האתר

צוות האתר

  • זוג
  • פרופיל מוודא
17.3.2019

Chlomoh

וואו אחלה

21.6.2019

A.S

מעניין

4.2.2020

Igor42

אחר הצהריים הטוב. סיפור יפה מאוד. הייתי רוצה לחזור עליו עם זוג כל כך סקסי ובעיקר עם גברת.

19.8.2020

Ysrael

ואוו קראתי את זה וחירמן אותי ברמות מטורפות ימטריפים ביותר

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך
הוא עשה אותי במשרד
הוא עשה אותי במשרדסיפור סקס על שעות נוספות
גאנג-באנג למתחילים
גאנג-באנג למתחיליםמדריך לעולם הגאנג-באנג
החברה של החבר
החברה של החברסיפור סקס על חרמנית