החברה של החבר

מאת: איש אחד, נכתב ב 09.01.2019

אני איתמר, גדלתי בבית חרדי מילדות, הורי אומנם חזרו בתשובה אך זה היה תהליך שהחל עוד לפני שנולדתי. את תהליך ההתבגרות שלי עברתי סקרן ובלי יכולת לממש או ללמוד דברים אמיתיים על המיניות שלי, כמו כולם גם עלי נאסר לדבר עם בנות מגיל מסוים והדבר גרם לי לאבד מעט עניין בהן עוד לפני שחוויתי איתן משהו, מעט הילדים החרדים שכן מביעים עניין במיניות שלהם בדר"כ מתנסים בחוויות חד מיניות לא בהכרח כנטייה אלא בלית ברירה.

לא אשקר. גם אני ניסיתי. אך הניסיון הראשון שלי עם בחורה היה מעט אחרי שהגעתי לגיל 18. היה לי חבר בישיבה, נקרא לו שלום. הוא היה מהבודדים שהעזו לנסות ולהכיר בנות, מבחינתי הוא היה בחור " מעמיס" שכבר מגיל צעיר יצא בסתר עם בנות והכיר את העולם הזה הרבה יותר ממני. באותו זמן הוא הכיר בחורה מבית דתי שגם היא כמונו הסתקרנה לגבי המין השני ולא פחדה לנסות. הבעיה הייתה שהיא הייתה משוגעת. היא הייתה זקוקה להמון תשומת לב ממנו ובכל פעם שהייתי יוצא איתו את מרבית הזמן הוא היה משקיע בלהתכתב איתה בפלאפון.

כמובן שכמו שני חברים חרדים טובים היינו משתפים אחד את השני בהכל ותמיד אהבתי לשמוע אותו מספר על מערכת היחסים ביניהם ובמיוחד על הקטעים המיניים שבה. כך למדתי למשל שהם אף פעם לא "עשו את זה" אלא תמיד הסתפקו בנגיעות והתמזמזויות. הם היו מתנשקים ומשם הוא היה ממשיך לשליחת יד לחולצת התלבושת סמינר שלה פותח אט אט את הכפתורים ומגלה את החזייה, כשהיה רואה שהיא לא מתנגדת היה ממשיך וממשש את החזה מלטף את הבטן החלקה שלה ומוריד ממנה את החולצה. לאחר מכן עובר לחזייה, שולח את ידיו אל מתחת לבד הנוקשה מרגיש את חומן הנעים של הפטמות שלה שנהפכו לזקורות למגעו. הוא מנשק את פיה ואז עובר לצווארה, לכתפיים החשופות, מנשק את זרועותיה, את כפות ידיה ועובר לבטנה. מנשק ברכות את הטבור. מרגיש את עורה מגיב לנשיקותיו, ואת נשימותיה הרדודות והמהירות. ידיו נשלחו אחורנית וגיששו אחרי הסוגר של חזייתה, אחרי מאבק קצר הוא נפתח.

שלום לא מהר להוריד אותה, ידיו ליטפו באיטיות את גבה וקצות אצבעותיו משכו אט אט את הכתפיות למטה. כעט החזה שלה התגלה. זוג שדיים קטנים אך בנויים היטב, פטמות זקורות ויפות בדיוק בצבע המתאים. היא גנחה קלות ודחפה את ראשו לעברם. הוא ידע בדיוק מה לעשות, והחל מנשק אותם בעדינות, לשונו רפרפה בעדינות על אחת הפטמות. מנשק ואז נושך קלות ומוצץ בעדינות , ואז עובר לשניה ומפנק גם אותה. בחסות החשיכה הוא פותח את הרוכסן ושולף את האיבר שלו ומתחיל לאונן תוך כדי שהם מתנשקים עד שהיה גומר, מה שלא לקח הרבה בהתחשב בעובדה שהוא היה בחור חרדי סקרן וחסר ניסיון .

המוטיב החוזר שתמיד שמעתי בסיפוריו היה הפחד להתקדם ביחסים והעובדה שהוא תמיד היה המוביל והיוזם והיא הייתה הנגררת, כמובן שלו זה הספיק אך אני תמיד הבטחתי לעצמי שאצלי זה יראה אחרת, אצלי גם היא תהיה דומיננטית ולא תתבייש לבקש מה היא רוצה. כשהראה לי תמונות שלה דיי התלהבתי. היא לא התביישה להצטלם בביקיני והיא נראתה מהמם בו. עור לבן וחלק, נמוכה ורזה, שדיים קטנים ויפים ותחת שעורר בי רצון לנשק אותו. עם הזמן חויתי ממקור ראשון את היחסים שלהם מידרדרים. חוסר המימוש התחיל לשעמם אותם והרצון לתשומת לב שלה רק גבר עד שהפך להיות בלתי ניסבל. היא החלה להמציא לו סיפורי מצוקה בשביל שיעניק לה עוד יחס, והוא רדף אחריה וניסה לרצות אותה.

ניסיתי להסביר לו שככה לא עובדת מערכת יחסים, אך הוא מעולם לא הקשיב, עד שהגיע הקש ששבר את גב הגמל כשהוא גילה כמה שקרים רציניים שהיא סיפרה לו ונפרד ממנה. לא חלפה חצי שעה והיא שולחת לי הודעה מתחננת שאני אדבר איתו ואבקש צ'אנס אחרון בשבילה. הסברתי לה שאני לא מאמין במערכת יחסים שלהם, ואני חושב שזה היה הצעד הנכון, אך היא התעקשה ולאחר זמן קצר קיבלתי הודעה מחברה שלה, סיגל שהציעה שתשלח לי תמונת עירום אם אדבר איתו. לכזה דבר לא יכלתי לסרב, תמונה של בחורה שאני מכיר שווה כמו עשר סירטוני פורנו. הסכמתי והיא שלחה לי סרטון קצר שלה בו רואים אותה מלטפת קלות את הגוף השחום שלה ועוברת מהציצים הגדולים אל עבר הכוס ולבסוף אל התחת היפה שלה.

מיד כשקיבלתי את הסרטון הלכתי לאמבטיה לפרוק את מחשבות הזימה שרצו לי בראש בעזרת הסרטון וכמובן שלא יעצתי לו לחזור אליה. פה נוצר מצב מוזר שחברי שלום הפסיק לדבר איתה ואילו אני המשכתי להתכתב איתה בווטסאפ לנחם אותה, ולנסות ליעץ לה מנסיוני הדל איך להמשיך הלאה. לא יכלתי להפסיק לחשוב מה אני הייתי עושה אם הייתי שלום וכמה הייתי מנצל את המצב שבחורה מסכימה לדבר איתי, לאט לאט התחלתי להכניס אופי מיני בשיחות שלנו וראיתי שהיא כנראה חרמנית לא פחות ממני, עד שהחלטתי לעשות מעשה וביקשתי ממנה תמונות בבגד ים. היא נענתה בחיוב ושלחה לי כמה תמונות שלה בפוזות מגרות..

כמה ימים אחר כך אזרתי אומץ וביקשתי ממנה תמונה בעירום. להפתעתי הרבה גם לזה היא נענתה בחיוב ושלחה לי כמה.. הדבר המשיך במשך כמה שבועות שבהם ביקשתי כמעט מידי לילה תמונות או סרטונים שלה מתפשטת או בעירום והיא שלחה. עד שהצעתי להיפגש, הרגשתי ממש רע עם זה אך התאווה הייתה הרבה יותר חזקה ממני. מכיון שהיינו חרדים לא יכלתי להביא אותה אל הבית שלי ואפילו לא יכלנו להיראות בציבור ביחד ולכן קבענו במרתף בניין בעיר מגוריה שם נהגו היא ושלום להיפגש בעבר. חשבתי שזה פתטי אך כפי שכבר ציינתי, התאווה הרבה יותר חזקה ממני.

יום למחרת כבר ניפגשנו ועל הפגישה שלנו וההתנסות המינית הראשונה שלי נדבר בסיפור הבא אם אראה שאהבתם את הסיפור הזה. שילחו לי בתגובות אם אתם מעוניינים שאמשיך...


איש אחד

איש אחד

  • גבר
  • מארח\ים מהמרכז
17.3.2019

Chlomoh

מדהים תמשיך

1.9.2019

שריון

אני מאוד אוהב סיפורים כאלו! תמשיך! בהצלחה מרובה!

9.12.2019

לוויתן

ממש מרגש יפה

14.1.2020

חזה ענקק

תמשיך

5.3.2020

הכי טוב שיש

נישמע נחמד

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך