הרב ואחות התלמידים

מאת: שר בר, נכתב ב 02.01.2019

שמי מאיר למדתי באחת הישיבות החשובות בשכונת בית וגן בירושלים , בשעות הערב הייתי מלמד שני ילדים בביתם. נוצרה ביני לבין המשפחה כימייה נפלאה ,כל יום הייתי מגיע ,אוכל איתם ארוחת צהריים והם אהבו אותי מאוד. נוצר חיבור גם ביני לבין האחיות האחרות שהיו שואלות אותי מידי פעם שאלות בהקשר ללימודים שלהן בבית ספר ,שאלות הלכתיות. מדובר במשפחה שעלתה לארץ מצרפת והילדות היו מאוד מאוד חמות , אני הייתי אז כבן 20 ולאחת הבנות קראו שרית.

יום אחד אני מגיע לביתם ,מצלצל בפעמון. היה להם בבית ארבע קומות ,שרית עונה לי בפעמון ואומרת לי "תעלה". אני הייתי מלמד את הילדים בקומה הרביעית, אני עולה למעלה ושומע שקט בקומה הראשונה -אין אף אחד. בקומה השניה -אין אף אחד. גם בקומה השלישית אין אף אחד ובקומה הרביעית -אני נכנס לחדר שבו אני מלמד את הילדים בדרך כלל ורואה על השולחן אוכל מוכן ומסודר בצלחות. הלכתי ליטול ידיים ובדרך בחדר השני בקומה ששייך למטפלת העובדת הזרה בביתם, אני רואה במיטה את שרית המדהימה שהייתה אז רק בת 16 מכוסה בשמיכה מחייכת לי חיוך מתוק וקורץ תל יבנה.

הסתכלתי עליה וחשבתי לעצמי "לא לא מעורב! הוא לא מובנה? מה קורה פה? מה מה היא עושה פה? זה המיטה של העוזרת" ופתאום היא התחילה להוריד את השמיכה שלה.. לאט, לאט.. ואז נגלו לעניי הציצים המדהימים שלה, הייתי בהלם לא ידעתי איך להגיב ושאלתי אותה "מה את עושה?" היא התחילה לבכות ואמרה לי שהיא מטורפת עלי והיא רוצה להרגיש אותי. אמרתי לה שאני מעולם לא נגעתי בבחורה ואז היא אמרה שגם היא אבל היא לא יכולה יותר והיא חיכתה הרבה זמן להזדמנות הזאת ואם זה לא ילך היא תתאבד. אמרתי לה שאני לא יודע מה לעשות ושהיא יכולה לעשות בי מה שהיא רוצה ואז היא יצאה מתחת לשמיכה וקיבלתי את השוק של החיים, ראיתי את הבחורה הכי מדהימה בעולם!

היא ביקשה שאני ימצוץ לה את הציצים המדהימים שלה ואני עשיתי את זה במשך רבע שעה בלי הפסקה כאשר היא רוקדת וגונחת בהנאה ואז היא פשוט הפשיטה אותי ואמרתי לה שאם אנחנו עושים משבוע לפחות שיהיה לפי ההלכה ולכן שתשכב על הגב ואני שכבתי עליה ואיך שאיבר המין שלי התקרב לה למקום למטה הרגשתי רטיבות חלומית ואדירה. הזין שלי נכנס והרגשתי תענוג שלא הרגשתי מחיי מייד השפרצתי והיו כמה דקות ששכבתי עליה ולא דיברתי איתה מילה.. 

בזמן הזה היא פשוט ליקקה ומצצה אותי בלי הפסקה, עד שאמרתי לעצמי אם כבר אז כבר והתחלתי לדוש לה בכוס עוד פעם עד שהזין שלי זקף את קומתו שוב והגיע לפחות ל18 סנטימטרים -דבר שמאז לא קרא לי! ששחררתי שוב ואז בכיתי ואמרתי לה שאני מרגיש שבגדתי באמון שההורים שלה נותנים בי ולמה היא עשתה לי את זה והיא בכתה גם וביקשה סליחה וסיכמנו ששוב זה לא יקרה, ביקשתי להפסיק את הלימוד עם הילדים אבל לא נתנו לי מאז התחתנתי אבל את התענוג הזה של בתולה מחורמנת שיודעת להפתיע כל כך אין ואני מקווה שיהיה עם מישהי שיכולה לעזור לי בזה אני ישמח לתגובות והודעות.


שר בר

שר בר

  • גבר
  • נייד\ים מהמרכז
15.1.2019

Avit

שפו 👍

1.9.2019

שריון

יפה מאוד!

25.9.2019

שמש גבאי

תמשיך

10.7.2020

כמה שיותר

יפה מאוד יש לי סיפור דומה עם בחורה חרדית ממאה שערים שהייתי חייל בשרות מגב אם יש עניין אני מוכן לספר אותו

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך