משלימה שעות במשרד

מאת: leolove, נכתב ב 13.10.2018

הכרנו דרך האתר, לאחר החלפת מסרים קצרה בווטסאפ קבענו להיפגש.

כעבור מספר ימים התקשרתי לבעלי והודעתי שאני צריכה להישאר עד שעות הערב המאוחרות במשרד. אח"כ התקשרתי אלייך והסברתי לך איך להגיע אלי.

"ייקח לי כחצי שעה להגיע, אני רוצה שתמתיני לי ערומה בפלג גופך התחתון"

הוא רציני? ערומה כאן במשרד? מקום שאני מגיעה בלבוש מוקפד וצנוע. מצד שני, הקומה כבר התרוקנה והמחשבה על להיות חשופה במקום הציבורי הזה, העלתה לי את החרמנות לדרגה שטרם הכרתי. מספר דקות לפני הפגישה, עשיתי כמצוותו. בתחתונים ניתן היה להבחין ברטיבות ברורה. בשלב זה כבר הייתי חסרת סבלנות, וממתינה בציפייה דרוכה למה שיקרה.

דפיקה בדלת, הוא נכנס, פנים מוכרות, חיוך נעים ומחמיא, מתחבקים ומתנשקים בנשיקות לוהטות ורטובות, אבל מיד הוא מפסיק ומצמיד אותי לקיר כשגבי מופנה אליו, מפסק רגליי קלות. אני מרגישה את שפתייו נוגעות ברפרוף עורפי, הוא מנשק את תנוכי אוזניי, נושך אותן קלות, אצבעותיו החסונות חורשות דרך שערי מהעורף לקודקוד, תוך עיסוי הקרקפת.

אוחז במותניי וכורע, אפו מתחכך באחוריי, לשונו מטיילת לאורך ירכיי הפנימיות, מתחיל מהברכיים כלפי מעלה בעדינות, נוגע לא נוגע.

פתאום הוא מפסיק, מורה לי להמתין כך, ללא תזוזה.

"אינך רשאית להפנות מבטך".

ממתינה, השניות מתארכות, איני יודעת למה לצפות, פתאום, תחושת קרירות מעקצצת על עורפי, ההפתעה ותחושת הקור המצמררת, מקשיחה ומזקירה את פטמותיי בן רגע. ממזר אני חושבת, הלך והביא  קוביית קרח מהמקפיא, הוא מעביר אותה לאורך ירכיי ועל דגדגני, המים שנמסים, מתערבבים עם הלחלוחית המתגברת מהכוס שלי.

הוא אוחז בידי ושואל.

"היכן שולחן העבודה שלך?"

אני מובילה אותו לשם.

"שבי על השולחן, פסקי רגלייך ותראי לי איך את מענגת עצמך"

הוא מתיישב על כיסאי מולי, הזיין שלו עומד כל כך קשוח שהוא מתפרץ דרך הרוכסן, הוא קם ומפשיט אותי מיתר בגדי ומתפשט גם הוא. חופן את שני שדיי וממולל את הפטמות, מעביר לשונו במעגלים סביב כל אחת, מוצץ כמו תינוק כל אחת.

ואז אוחז פטמה בין שיניו ונושך עד כדי כאב קל, מושך עד שהיא משתחרת מפיו תוך כדי חיכוך בין השיניים. אני מצטמררת מהכאב המהול בגירוי ענוג.

כך למשך דקות עד שאיני יכולה יותר, אני מתיישבת עליו ואנחנו מתנועעים קלות ובסיבובים, נשימתו נעשית עמוקה.

"את משגעת אותי, עיצרי!"

מוריד אותי ממנו ומרכין את פלג גופי העליון על השולחן, אחוריי המפתים פנויים ומזמינים אותו,

"את כל כך רטובה, בדחיפה אחת אני פורץ אלייך, הלחץ וההתכווצות שלך כל כך מענגים, אני על הסףףףףףף".

זרם נוזל חם צובע את גבי בפסים אלכסונים.

"איני יכול להשאיר אותך כך, הסתובבי"

באצבעותיו מפסק את שפתי הכוס שלי, מלקק את הדגדגן, וגם אותו אוחז בין שיניו ומרפרף עליו בלשונו. גניחותיי מתגברות לאנחות קולניות, אני כורכת בכוח ירכיי סביב ראשו. איני יכולה לשאת כמעט את הגירוי אבל איני מוכנה שיפסיק. ואז ברעד עז אני מגיעה.

 

"תודה לך רעיתי שהגשמת לי פנטזייה"

 


leolove

leolove

  • גבר
16.10.2018

מסגסט מקצועי

סיפור אמיתי???

16.10.2018

הישראלים

אנחנו . לא אוהבים בגדה ..

16.10.2018

roughxxx

סקסי...

25.1.2019

Avit

מדליק😊

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך