כך תגוונו את הסקס בלי לצאת מהבית

העולם מתקדם לכיוון של פתיחות מינית. סוגי סקס חדשים הופכים אט אט ליותר מקובלים בחברה והסקס הקונבנציונלי מרגיש פתאום משעמם וישן. הנה כמה דרכים לגוון ולחדש את הסקס הישן. להחזיר את המיניות והתשוקה- בלי לצאת מהבית.

אוכל

אם אתם רוצים לגוון את הסקס אבל עדיין לא מוכנים לקפוץ למים העמוקים, אוכל הוא הדרך המצוינת להתחיל.
יש כמה דרכים בהן ניתן לשלב את האוכל בתהליך הסקס, אחת מהן היא למרוח וללקק אחד מהשני/ה ממרחים ודברים מתוקים.
תמרחו על הדגדגן, על הזין, על אותה הנקודה שאתם יודעים שבן/בת הזוג אוהבים.
דרך נוספת היא להשתמש בקרח כדי לעורר את הגוף. אחד מבני הזוג עוצם את העיניים,
השני שם את קוביית הקרח בפיו ומתחיל להעביר אותה בנקודות רגישות ומעוררות בגוף של בן/בת הזוג.
אפשר להעביר אותה על השפתיים, על הצוואר, על הפטמות.
הבחירה בידיכם, קחו כל דבר שנראה לכם מיני, מעורר ומחרמן. השתמשו בדימיון- כל דבר יכול לשמש אתכם לסקס הבא.

 

Role playing (משחקי תפקידים)

אם יצא לכם לראות סרטים כנראה שכבר שמעתם על משחקי התפקידים במיטה. משחקי התפקידים הן אחת מהדרכים היותר נפוצות, ועם זאת הן דרך טובה לגוון את חיי הסקס בבית.
כל אחד מדמיין מפעם לפעם סיטואציות סקס שונות- שרברב שמגיע לתקן צינור והדברים מתלהטים, שליח סקסי שמגיע למסור פיצה ומקבל קצת יותר מטיפ, ספרנית חרמנית שעושה איתכם סקס במעבר הספרייה הנטוש- משחק התפקידים מאפשר לכם להפוך את הדמיון למציאות.
לבשו בגדים סקסיים המתאימים לדמות שבחרתם, דברו בגסויות, הקניטו אחד את השנייה (נסו להימנע מנקודות רגישות) ותנו לדמיון להתפרע.
השימוש בשפה גסה מהנה ומעורר, אך עם זאת צריך להיזהר לא להגזים. היו רגישים לבן/בת הזוג, שימו לב שאתם לא לוקחים את המילים שלכם צעד אחד רחוק מידי ופוגעים באחר. הדגישו את הדברים הטובים בבן/בת הזוג, דברו על האקטים המיניים שאתם אוהבים ושמרו על כבודו/ה של בן/בת הזוג.

 

משחקים


משחקי סקס הן דרך יצירתית וטובה לגוון את הסקס בתחומי הבית. הם מעניקים לו פן משעשע ומקלילים את האווירה. הם יכולים להיות מהנים במיוחד ולעודד את בני הזוג לנסות דברים חדשים.


קוביות
קוביות סקס ניתן לקנות בחנויות סקס או להכין לבד בבית. קחו שתי קוביות- על אחת תכתבו מקומות בבית, על השנייה תכתבו תנוחות סקס שונות. עכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה לגלגל את הקוביות ולשחק.

4 בשורה
אם יש לכם ילדים וגם אם לא, כנראה שיש בביתכם משחק 4 בשורה ישן. קחו את הדסקיות שלו וכיתבו עליהן משימות אינטימיות, תנוחות ומקומות בבית. שחקו 4 בשורה לפי החוקים הרגילים- המפסיד צריך לעשות את המשימות הכתובות על הדסקיות המנצחות.


סטריפ פוקר
כולם מכירים את משחק הפוקר הישן והטוב, עכשיו הגיע הזמן לפוקר חדש. התלבשו סקסי ומחרמן, הוציאו חבילת קלפים והתחילו לשחק. המפסיד בסיבוב צריך להוריד פריט לבוש אחד בצורה סקסית ומגרה, אפשר גם לשים לו/ה מוזיקה חושנית ברקע.

 

 

אביזרים 

קשירות
השתמשו בחבלים, בסרטים או אפילו בבגדים. הקשירות נותנות דומיננטיות בסקס לאחד משני בני הזוג. בדר"כ אצל זוגות יש את האחד שיותר דומיננטי בסקס- נסו לתת את הדומיננטיות לאחד שהוא יותר פסיבי, תגוונו בתפקידים, תנסו לחוות את חוסר השליטה במקום את השליטה. הציפייה לחוויה החדשה, לתחושה שאינכם מכירים מעוררת את התשוקה והמיניות ומגבירה את התחושות.


כיסויי עיניים
כיסוי העיניים מגביר את כל החושים האחרים בגוף. ברגע שאינך רואה שאר החושים מתחדדים, האורגזמות חזקות יותר ואינטנסיביות יותר. כשעוצמים את העיניים הדמיון משתלט, את/ה מחכה לאותו הדבר הטוב שאת/ה יודע/ת שיגיע, הציפייה גוברת, הגוף נשאר דרוך. וכשזה כבר מגיע- התחושה עולה על כל דמיון.


דילדו

שימוש בדילדו מאפשר לאישה להרגיש כמה תחושות במקביל. ישנן נשים שאוהבות "לרדת" לגברים בזמן שיש זין שנכנס להן לכוס, יש בנות שהאורגזמות שלהן מתחזקות כאשר נכנסים להן לתחת ולכוס ביחד – הדילדו נותן מענה לרצונות האלו. הוא הרבה פעמים עוזר לגבר לגרום לאישה להנות יותר, לחזק לה את האורגזמות ולהביא אותה לגמירה ושפיכה מועצמת.
ישנם גם גברים שאוהבים מין אנאלי, לצורך כך ניתן להשתמש בסטרפ און. וכן, גם בדילדו.
השימוש באביזרים לא מתאים לכל אחד, אך עם זאת הוא יכול להיות מענג ומספק אם עושים אותו נכון. הרבה אנשים מפחדים שברגע שיתחילו לאפשר קשירות במיטה, אזיקים, כיסויי עיניים- אחד מבני הזוג יכול לקחת את זה צעד אחד רחוק מידי ולכן חשוב מאוד לדבר על כל הדברים לפני. להעלות סיטואציות שיכולות לקרות ולקבוע חוקי יסוד שמתאימים לשני הצדדים ונוחים להם. וכמובן, לא זה לא. אם במהלך הסקס אחד מבני הזוג מחליט שהוא לא רוצה יותר, באותו הרגע מפסיקים.
גברים רבים חוששים מהוספת אביזרים שונים לסקס מחשש שהאביזרים נצרכים כי הוא אינו יכול לספק את צרכיו של בן/בת זוגו. חשש נוסף הוא פיצול תשומת הלב לגורם "חיצוני" וחוסר ההתמקדות בגבר עצמו ובמה שהוא מביא לסקס. אך זהו לא המצב, הוספת האביזרים לסקס באה במטרה להגביר את התחושה ולהוסיף עניין. האביזר לא מחליף ולא יכול להחליף את בן/בת הזוג.
ישנם אתרים רבים שמציעים אביזרים שונים שיעזרו לכם לגוון את הסקס ולעורר את התשוקה.

 

פנטזיות מיניות

לכל אדם יש פנטזיות מיניות כאלו ואחרות. הדמיון האנושי הוא דבר מפותח וגם אם חשבתם שאת הפנטזיה שלכם אין לאף אדם אחר, כנראה שזה לא נכון. נסו להיות פתוחים לדברים חדשים, דברו על הפנטזיות המיניות שלכם, נסו לקבל את הפנטזיות של בן/בת הזוג שלכם, אל תשפטו אחד את השני/ה. דברו על הפרטים, נסו לדמיין את כל התהליך בראש שלכם ממש עד הפרט האחרון. מי נוגע במי? איפה נוגעים? זה רק אנחנו או עוד אנשים? איפה מתבצע הסקס? נסו לראות אם אולי ניתן להגשים את אחת מהפנטזיות האלו.

יש דרכים רבות לגוון את הסקס, היו יצירתיים ושמרו על ראש פתוח.

עשוי לעניין אותך