8 כללי התנהגות במסיבת חילופי זוגות

8 עקרונות בסיס למסיבות בעולם הסווינגרס יעזרו לכם להגיע מוכנים ולהינות ממה שהעולם הזה יכול להעניק לכם. הרי כמו לכל אירוע חברתי -יש לו חוקים ומוסכמות וכדי לדעת אותם לפני שקופצים למים העמוקים!


זוג מתרחמן ברכב

אחד הולך, שניים הולכים.

באים כזוג ועוזבים בנפרד? זה לא נהוג בעולם חילופי הזוגות וסיכוי גדול שתתקלו בצוות המארגנים של המסיבה שיעירו לכם על הדבר (כנראה שגם תיאלצו לעזוב במידה ואחד מכם כבר הלך).

תמיד תלכו יד ביד עם הפרטנט שלכם, בלי לעזוב אותו/ה מאחור. סווינגינג זוהי חוויה משגעת ובטוחה בו זמנית, במידה והזוג מרגיש שלם עם הנעשה.

זהו משחק צוותי ולא בגידה של היחיד.

 

אנשים מדברים במסיבה

תגיעו בזמן

הגעה בזמן מאפשרת לכם להיתרשם מהמקום, להכיר ולהנות מהמינגלינג בין הזוגות עוד לפני שהחום בחדר מתחיל לעלות..

אם תגיעו באיחור גדול, סביר שמעט זוגות יבלו במרחב הריקודים או ליד הבר והרוב יהיו בתוך האקט.

בלי שהכרתם אותם או ביליתם זמן בחברתם - גם הצפייה עלולה להיות מביכה לכולם.

תגיעו סביב הזמן שנקבע ע"י הצוות המארח ותיכנסו לאווירה בקצב שלכם.

 

זוגות במסיבת חילופי זוגות בשיחה

דרך ארץ

אורח חיים של סווינגרים הוא לא פשוט ובנוי מהמון מורכבויות, חוסר בטחון ודאגות מעת לעת.

תהיו נחמדים, חייכנים ומנומסים לכל חברי הקהילה סביבכם במסיבת חילופי זוגות- וכך תקלו על עצמכם ועל האחרים.

תתנהגו לאחרים, כמו שהייתם מצפים מהם שיתנהגו כלפיכם. תהיו הוגנים, מתחשבים ומפגיני הבנה.

 

נשים מחופשות במסיבת חילופי זוגות

מסיבה בבית פרטי או במועדון?

מסיבות חילופי זוגות מאוגרנות בדרך כלל ע"י אנשים פרטיים שמחפשים להינות וישנם מארגנים שמתרכזים בעיקר בעשיית כספים והפקת ליינים קבועים של חילופי זוגות.המארגנים יגבו מכם סכומים שונים, בדרך כלל יקרים פי כמה מכל מועדון סטנדרטי.

כמובן, בנוסף למרחב ריקודים ובר תהנו מחדרים פרטיים וחדר גדול משותף שמאפשר צפייה וסט שמכיל הרבה משתתפים. המארגנים הפרטיים הם חברי קהילה פעילים שמתאמים עם כמה זוגות אחרים מסיבונת בבית או בוילה שכורה. לפעמים גם הם ידרשו מחיר כניסה עבור הערב. אם קורה שהזמנתם למסיבת חילופי זוגות פרטית ללא תשלום - תביאו מתנה למארחים, בקבוק אלכוהול ונשנושים זוהי חבילה בהחלט מספקת.

 

זוג מחופש במסיבת סקס

לבוש

לרוב המסיבות של חילופי זוגות ישנו קוד לבוש קבוע המפורסם עם הפרטי האירוע. למסיבות נושא בדרך כלל יש בקשות מיוחדות, אך לרוב המסיבות בארץ תגיעו עם לבוש שחור אלגנטי-יום יומי, ללא ג'ינס או בלבוש חשפני וסקסי, כמו גבריונים, חולצות רשת וכו'.

אבל- אל תתפרשו גם על הנוחות! אומנם זה חשוב להגיע לפי הסטנדרט, אבל הערב הזה- שייך לכם. לכן, בחרו גם בגדים נוחים, שתוכלו לבלות בהם מספר שעות עם תחושת ביטחון. שמרו על חפצי ערך ואל תגזימו עם בתכשיטים- לשכוח או להרוס אותם בעת הלהט (ולפעמים גם שכרות) יגרום לתחושת מרות מיותרת לערב מיוחד שכזה.

 

שתי זוגות בחילופי זוגות על הספה

הזכות להגיד "לא"

זהו ערך יסוד בחילופי הזוגות- הזכות להגיד "לא". פשוט ובפנים, אך בנימוס "לא, תודה". הסברים מורכבים ותירוצים לא מחייבים, כי אתם לא חייבים כלום לאף אחד.

כשאתם מגיעים למסיבה שבה אנשים מתעסקים במין, תהיו מוכנים שתקבלו הזמנות מזוגות שלא בהכרח ימצאו חן בעיניכם או הדינמיקה לא תתאים לשניכם.

להגיד "לא" בנימוס, זוהי הדרך היחידה למגן עליכם מדברים שתתחרטו עליהם או לא תהנו מהם.

 

נשים וגברים מפלרטטים במסיבה

נשים שולטות בעניינים

תוהים לעצמכם איך תגיעו למסיבת חילופי זוגות ותמצאו את אצמכם מפלרטטים עם עוד זוג?

הסוד נמצא אצל הצלע הנשית - הן מובילות את העניינים וקובעות את הקצב. נהוג שהאישה תיגש ותיזום אינטרציה ומגע (גם באקט עצמו) כצד ראשון ואם הגברת ממול מעוניינת - ממשיכים לתקשורת של ארבעה.

 

זוג מתנשק במסיבה

פשוט תהנו!

חילופי זוגות יכולה להיות חוויה מרגשת ומגשימה פנטזיות כמו שאי פעם חלמתם.

היא פותחת חלון לגילוי רצונות וחשקים נסתרים בצורה בטוחה. אתם יכולים להינות מזמנכם כזוג ולצרף עוד זוגות לבילוי מסוג קצת אחר.

לפגוש אנשים מעניינים ואפילו רכישת חברים - אלה תוצרי לווי פוטנציאליים של מסיבות חילופי זוגות. לא כל הזוגות מחפשים אקט מיני, חלק פשוט רוצים לפטפט על דברים מרגשים עם אנשים זרים.

חילופי זוגות וההתארגנות סביבם - אמורה לחזק את המערכת היחסים שלכם, לתת תחושת אחדות והבנה. תתמכו אחד בשניה והכי חשוב - תהנו מהזמן שלכם יחד!

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך