סווינגרס למתחילים - על עולם הסווינגרס וחילופי הזוגות

זוגות רבים אוהבים להתנסות בדברים חדשים בחיי המין. ואז הם מגיעים לשלב בו הם שואלים את עצמם- "מה עם נצרף עוד משתתפים?"


זוגות סקסיים במסיבת סווינגרס

מהו עולם הסווינגרס?

מונוגמיה היא צורת מערכת יחסים הכי שכיחה בעולם והיא סביבנו בכל מקום.
אך לא כל הזוגות נכנסים למערכות יחסים "סגורות", ולא כל היחסים מתחילים ונמשכים כך לאורך הדרך. זוגות רבים, בוחרים בדרכים מגוונות ושונות אחת מהשניה לקיים אינטימיות ביניהם ועם פרטנרים נוספים.
חלק בוחרים מערכת יחסים "פתוחה" כדרך חיים, חלק מחפשים לחזק, לפלפל את חיי המין שלהם בצירוף פרטנרים נוספים- זוגות אחרים, גברים או נשים ומשייכים את עצמם לקהילת הסווינגרס.
אבל אל תטעו! להיות סווינגר זה לא פשוט וכל זוג קובע גבולות וקווים מנחים שאומנם משתנים עם הזמן, אבל תמיד שם - לדאוג שהמערכת יחסים נשארת במקום בריא ובטוח.

 

זוג סווינגרס זהו זוג שאוהב את החיים המפתיעים כמו ברכבת הרים

מיהו זוג סווינגרס?

סווינגרים הם פרטנרים שמחפשים לצרף זוג נוסף או אדם בודד (גבר/אישה) ליחסי המין שלהם או חילופים בין הזוגות (swap).
זוגות מעולם הסווינגרס עושים יותר סקס, אוהבים חידושים ויותר נמשכים להרפתקאות.. בקיצור, הם אוהבים סקס ממש כמו ברכבת הרים- מפתיע ומרגש!
ההיכרות מתחילה באינטרנט, בפגישה במסיבה יעודית או כמו מפגש מיני אחר - באופן אקראי ומזדמן.
קורה שזוגות סקסיים נפגשים בבר או מועדון וממשיכים ללילה חושני יחד.. לפעמים גם גברים או נשים מצטרפים/ות לזוג בדרך לא צפויה ולא מתוכננת.
אבל כיוון שזה עניין של תזמון, כימיה ומזל, המון זוגות פונים לעולם האונליין וכך נוצרה קהילת הסווינגרס וחילופי הזוגות ברשת.
כאן תמצאו זוגות מכל הגילאים (18-99), מינים, אזורים בארץ ותעסוקה. הקהילה היא בית אחד ענק לכל מתעניין, משתתף או מנוסה בחילופי זוגות וצירופים.
לפעמים, תגלו שזוג סקסי שהשיחה איתם זורמת נמצא 50 ק"מ נסיעה מכם ותקפצו לאוטו לנסיעה ספונטנית. או אולי אתם בקטע של לארח בביתכם?

 

תשתפו ציפיות

מכירים את זה שעייפתם מאירוע חברתי והצד השני עדיין רוצה להשאר ונסחף בריקודים/שיחות ארוכות ואתם ממש לא באותו הראש? ובכלל קבעתם שרק תגיעו לכמה דקות, חצי שעה גג. אז איך זה הפך ללילה שלם?
עכשיו דמיינו את אותו הדבר, רק שהמריבה לא על מתי עוזבים את מסיבת פורים עם חברים ומשפחה, אלא האם זה תקין להתנשק ולהתחרמן עם זוג אחר?
על מנת שלא תרגישו מבוהלים מהסיטואציה וממה שהפרטנר שלכם יכול לעשות ברגע האמת- תשאלו, תדברו פתוח ושתפו בנוגע לכל חשש ורצון שעולה לראש.
בעולם הסווינגרס תקין לרצות לקבל מציצה, או ירידה מאדם זר שהוא או היא לא הפרטנר שלכם- פחות תקין להסתיר את זה ולהיות מופתעים כשדברים הולכים לא כמו שציפיתם..
כנות היא שם המשחק!

 

זוג במיטה מחפש לצרף עוד זוג באתר חילופי זוגות

תחפשו ביחד

כמה אתם פתוחים לגבי מה מושך אותכם אצל אנשים אחרים? האם תהיו מוכנים לקבל את הפנטזיות והרצונות של הפרטנר?

מומלץ שזוג יחפש יחד פרטנרים נוספים - אישה, גבר או זוג, תלוי ברצונכם. החיפוש בדרך כלל מאוד מחרמן ומאפשר לכם לפטפט על האנשים, מצבים שמעניינים אותכם או כאלה שתרצו להימנע מהם, להכיר את הדברים שכל אחד מכם אוהב.
תעברו לשיחות פרטיות עם זוגות שמעניינים אותכם ותבדקו התאמה. כל התהליך -החיפוש, תקשורת ראשונית בונים קרקע לחווית סווינגרס טובה ומענגת.

 

תבדקו מה מתאים לכם בעולם הסווינגרס

תחקרו את העולם החילופים

"עולם הסווינגרס יכול להוות דברים שונים לאנשים שונים", אומר א', חבר בקהילת סווינגרס בישראל. "ואני חושב שזה באמת חשוב לחקור ולתעניין לאין אתם נכנסים לפני שקופצים למים."

את המחקר אפשר לעשות דרך פורומים, אתרים לחילופי זוגות או שיחות עם חברי הקהילה- כך תלמדו מושגים כמו "חדרים נפרדים", "חילופים מלאים" ועוד רבים שיעזרו לכם להתמקצע, להשתשע ולהבין מה אתם אוהבים.
עם הבנה הדדית, חשק לחידושים וחוויות משותפות, הבנה שחילופי זוגות זה לא בגידה או מערכת יחסים פוליאמורית (בה מעורבים גם רגשות וגם יחסי מין), אלא אתם יחד -אתם מגלים עולם מעניין ומרתק של חידושים והתנסויות.

מאחלים לכם חוויות מענגות!

 

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך