כך תשכנע אותה להשתתף בחילופי זוגות

הרבה גברים מוצאים את עצמם אבודים כשהם מגלים את עולם חילופי הזוגות אבל לא יודעים איך לגרום לבת הזוג שלהם להשתתף, לכן החלטנו לתת כמה טיפים דווקה לכם - הגברים ולעזור לכם להתמודד עם הבעיה.


כך תשכנע אותה להשתתף בחילופי זוגות

אל תרוץ מהר מדי

אחד הבעיות הנפוצות היא שכשאתה מפנטז על משהו אתה רץ קצת קדימה, בזמן שבת הזוג שלך לא מודעת לכך שזה מה שמושך אותך אתה צובר עליה פער, הפער הזה כמובן הוא לא לטובתך. הסיבה לכך שאתה לומד להכיר את העולם יותר ממה שהיא, וכשתציג לה את עולם חילופי הזוגות היא עשויה לדחות את זה בתוקף, לכן קח את זה לאט ותעשה את זה יחד איתה.

 

גלה את הפנטזיה של בת הזוג שלך

גלה את הפנטזיות שלה

בוא נודה בזה, גם בת זוגתך הייתה רוצה להיות עם עוד גברים מלבדך וזה לגמרי מקובל, אבל היא שומרת את זה במחשבות ולא מגלה לך. הצעד הראשון שלך הוא לתת לה להרגיש חופשיה עם זה. אם תראה לה התלהבות כשהיא רואה גבר חתיך למשל ותחמיא לה כשהיא מתרגשת
ממנו היא תרגיש יותר בטוחה איתך. תיצור לה סביבה בטוחה לגלות לך את הסודות שלה.
 

 

90% לפנטז ו 10% לעשות

לחוות חוויות מיניות היא פנטזיה של כולנו אבל ההבדל הגדול בין גברים לנשים הוא שגברים אוהבים את הרגש יותר, ונשים את הריגוש. כדי שבת זוגתך תרצה להיצטרף לזוג אתה חייב לגרום לה לפנטז איתך ביחד - והרבה! תדברו על זה, תדמיינו את זה, תפחדו ביחד ותתרגשו ביחד הרבה לפני שאתם מביאים את זה לפועל, אל תמהרו להיפגש עם זוגות כי זה רק ירתיע, זה חייב לבוא מבפנים.

 

התעסק בעינוג ומימוש הפנטזיות של בת הזוג

תתרכז בה ותפרגן לה

צריך להבין את זה שאם כל מה שאתה רוצה הוא לשכב עם נשים אחרות אתה בבעיה. הסיבה לזה היא שבת זוגתך תרגיש את זה, וזה יגרום לה לקנא ולברוח ממך. אתה צריך להבין שחילופי זוגות זה משהו זוגי ואסור לך להיות מרוכז רק במה שאתה תחווה, אלא קודם כל תיהייה מרוכז במה שהיא. תפרגן לה ותעודד אותה, תספר לה כמה יפה זה לראות אותה כשגבר אחר מזיין אותה וכמה יפה היא כשהיא מתענגת - תפרגן ושים את עצמך בסוף.

 

חברות במקום הראשון

שים את החברות שלכם במקום הראשון

דיברת איתה, פינטזתם ועכשיו אתם מתרגשים ומוכנים להתחיל. אבל תזכור, החברות שלכם היא המפתח להגשמת פנטזיות, תשמור על בת זוגתך כפי שהיית רוצה שישמרו עלייך, תיהיה כנה, טוב לב ועדין, תקשיב לצרכים שלה והיה לה לכתף תומכת. רק אז תוכלו לחוות את עולם חילופי הזוגות באמת!

 

פנטזיות מתגשמות בעזרת סבלנות

דבר אחרון - סבלנות!

אל תצפה שזה יקרה מהר, זה יכול לקחת שלושה ימים וזה יכול לקחת שלוש שנים, זה הכל עניין של השקעה והקשבה. אם אתה רוצה שזה יקרה מהר, זה לא יקרה. אם אתה מוכן לתת לזמן לעשות את שלו ואתה מוכן לפתוח את האוזניים אז אל תוותר, זה בטוח יקרה, קח את הזמן.

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך