מפגש עם זוג- איך מגיעים מוכנים?

מפגש הסווינגרים זהו דבר מרגש גם אם חוויתם אותו כבר בעבר, החוויה שלפני המפגש חזקה לא פחות מהמפגש עצמו- אתם תתרגשו, תרעדו, תחלמו, תפנטזו ותתכננו בציפייה להגיע למפגש עם הזוג. הריגוש יוצר גם בלבול והמון סווינגרים פונים אלינו במגוון שאלות הקשורות למפגשים ובחרנו לענות לכמה מהן במאמר זה.

אז רק מצאתם זוג שמוצא חן בעיני שניכם ואתם רוצים להתקדם הלאה למפגש פנים מול פנים. מה עושים?

הבהרת כוונות.

קודם כל, דברו אחד עם השני- זהו הכלל החשוב ביותר על מנת להשתלב בעולם הסווינגינג ולתרום לזוגיות- תהיו קשובים אחד לשני, אל תשפטו ותנו מקום נוח ונעים לפרנטר לספר מהן הפנטזיות אותן הוא רוצה לממש, ממה הוא חושש, מה היה מעדיף לעשות וממה היה מעדיף להימנע. תספרו גם אתם ותשתפו את הציפיות שלכם עד שתגיעו למספר חוקים או להגדרה של "כמה אתם רוצים להתקדם" או "כמה רחוק אתם רוצים להגיע". אותן ההגדרות ניתנות לשינוי ביניכם בכל עת. עם הזמן והניסיון שתצברו אולי תחליטו לשנות את אותם החוקים וההגדרות, לשכוח מחלק ואף להוסיף חדשים. חשוב ששני הפרטנרים ירגישו טוב ונינוח בהחלטות שמבצעים כזוג.

תקשורת עם הזוג השני

לאחר שדיברתם אחד עם השני, תוודאו גם עם הזוג השני מהן הציפיות שלהם מהמפגש. כבדו את הבקשות ואת הפנטזיות שלהם ובקשו לכבד את שלכם. לדוגמה, אם החלטתם לעצור באקט מסוים- תספרו על כך לזוג. 
בנוסף, אפשרות נוספת להבהרת כוונות בין הזוגות היא פגישת היכרות לא מחייבת שבה קובעים מראש לא להגיע למגע מיני או למגע מיני מועט על מנת להכיר ולהבין אם ישנה התאמה, כך תוכלו לספר לזוג על ההחלטות שביצעתם ביניכם ולוודא שהן מתאימות לכל המשתתפים.

אני לא בטוח שיוכל לראות את הפרטנר שלי עם מישהו אחר.

התקפת חששות זהו דבר טבעי לפני מפגש סווינגינג וחשוב לדעת להבדיל בין החששות שצריך לתת להם מקום לכאלה שיחלפו במהרה ונובעים מלחץ. אנחנו מקווים שכבר דיברתם עם הפרטנר שלכם והעלתם את כל החששות ואם לא- אף פעם לא מאוחר לעשות זאת. התשובה של הבן/בת זוג שלכם יכולה להרגיע אותכם ולתת לכם ביטחון שנדרש על מנת להעבור את החוויה בהרגשה טובה. ואם אתם עדיין מאוד מתוחים, אולי כדי שתשקלו ביחד עם הפרטנר פתרונות משותפים שיעזרו לכם להתגבר על הפחדים. לדוגמה, לבחור במפגש עם חילופים קלילים יותר ממה שתכננתם או להסתפק בצפייה הדדית עם הזוג. אין נכון ולא נכון בעולם הסווינגינג וחשוב שתתקדמו בקצב שלכם, שיתאים לשני הצדדים. תכננו את המפגש מראש ותהנו מהחוויה.

אני חושש מהתגובה של הפרטנר שלי כאשר יראה אותי עם אדם אחר.

החשש יכול לנבוע מניסיון עבר או כי אתם בעצמכם לא מצליחים לגמרי להבין ולאכיל את המתרחש- תרגעו. אם קיים אצלכם חשש מכל סוג, העלו אותו לשיחה והקשיבו לבן/בת הזוג שלכם. ההתמודדות שלו/ה יכולים להפתיע אותכם ותפטרו מהחשש כלא היה והמפגש יזרום וישאיר אותכם רעבים לעוד.

איפה נפגשים? 

הדבר תלוי בהעדפה האישית של כל זוג, אך לרוב מעדיפים הזוגות להיפגש בבית של אחד הזוגות או להשכיר חדרים במלונות, צימרים וכו'.
החשוב הוא שתרגישו במקום הזה בנוח, לחלק יש אהבה לארח ולחלק להתארח, וישנם כאלה שיגידו שישמחו יותר להיפגש בטרטוריה "ניטרלית".

בטאו את עצמכם.

בין הפרמטרים החשובים ביותר להצלחת המפגש היא דינמיקה שיתופית ונעימה בין כל המשתתפים. חשוב שכל פרטנר יקבל את תשומת הלב המגיעה לו, שיוכל לבטא את עצמו וכל אחד ירגיש רצוי, מעניין וחשוב במהלך המפגש. תתנהגו כמו שהייתם מתנהגים עם החברים הטובים שלכם- בצורה קלילה, מכבדת, נינוחה ובחלוקת תשומת לב שווה.

מה עם הפגישה לא מתנהלת כמו שציפיתם..

הגעתם למקום המפגש, אתם מדברים ומשהו פשוט לא עובד ביניכם. אולי זה החוסר חיבור, אחד הפרטנרים שתה יותר מדי או שהתחברתם רק לצד אחד של הזוג השני, אבל אתם לא נהנים מהסיטואציה. מה הלאה? 

תדעו להגיד "לא"!

תדעו להגיד "לא" אם משהו לא מתנהל כמו שרציתם וזה מפריע לכם. גם אם קבעתם עם הזוג את מהלך המפגש עוד לפני רגע האמת, חשוב שתדעו לעצור ולא להימצא בסיטואציה שאתם לא רוצים להיות בה.
זהו דבר לגיטימי וסביר להניח שיהיה לא נעים להגיד "לא" באותו הרגע, אך אתם תחסכו מעצמם ומהזוג השני אי נעימות רבה יותר במידה ותבחרו להעביר את הערב בכוח ובזריזות.

תתמלאו בביטחון ותדעו להתמודד עם התקפי קנאה.

אתם מאוד נהנים מהערב, השיחה זורמת וקלילה, הזוג השני סקסי והכל פשוט יותר טוב מכפי שאפילו ציפיתם!
אבל אתם מותקפים בקנאה, מרגישים שאתם מאבדים את הקרקע בין הרגליים ומתחילים להילחץ. 
תחשבו עם עצמכם, מאיפה נובעת הקנאה. תרגעו ותזכרו שהבת/בן זוג שלכם בחרו בכם לזוגיות והם נמצאים בה מבחירה.
אתם חשובים לפרטנר שלכם והוא רוצה לעבור ביחד איתכם חוויות מרגשות וחדשות עבורו ועבורכם.
כשתסתיים הפגישה- הוא יחזור ביחד איתכם ואתם תוכלו להסיק מסכנות, לדבר ולהנות מלהיזכר בחוויה משותפת.

אל תפחדו לחזור אחורה. 

הערב זורם ואיתו אתם.. אתם מתחילים באקט וזה ללא ספק חוויה מרגשת מאוד!
ובשלב זה תוכלו להבין שאולי הקצב מהיר לכם מדי ואתם מעדיפים לקחת צד אחורה ולהישאר באקט ספציפי בלי להמשיך לאינטימיות מעבר אליו..
גם פה, כמו בשלבים הקודמים, חשוב להבהיר בצורה נעימה ויפה לזוג השני את הרצונות וההעדפות שלכם. אתם לא חייבים לאף אחד שום דבר! הגעתם כזוג והכי חשוב שתעזבו את המפגש כזוג. מה שעלול לפגוע בכם, בקשר ובחוויה- אין לו מקום במפגש הסווינגינג.

 

מאחלים לכם מפגשים נעימים, מכבדים ולוהטים!

צוות אתר הסווינגינג.

 

יש לכם שאלה או הערה לגבי המאמר?

נשמח לשמוע אותה ב"צור קשר" באתר.

חילופי זוגות - עשוי לעניין אותך